Bebek Yat Kiralama

İstanbul’ un en güzel lokasyonlarından biri olan Bebek, hem güzelliği hem de masmavi denizi ile herkesin ilgisini çekiyor. Bebek denizinin keyfini çıkarmak için yapılacak en güzel şey ise yat kiralamak oluyor. Hem çeşitli organizasyonlarda hem de kutlamalarda Bebek’ te yat kiralama yaparak eğlencenin ve deniz manzarasının tadı çıkarılıyor.

Beşiktaş’ a bağlı olan Bebek, genelde zengin kesimin tercih ettiği bir lokasyon olduğu için burada daha lüks yatlar ve tekneler bulunuyor. Boğazın en lüks yatlarına ev sahipliği yapan Bebek, bu açıdan da yat ve tekne kiralamak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Burada bulunan lüks yatlar hem birçok organizasyona hem de birçok kutlamaya ev sahipliği yapıyor. Teknevia olarak biz de Bebek’ teki yatlarımızla size Bebek’ te yat kiralama hizmeti sunuyoruz.

Bebek’te Yat Kiralayarak Yapılabilecek En Güzel Aktiviteler

Bebek’ te birçok organizasyon için yat ve tekne kiralanabiliyor. Örneğin  doğum günü kutlamaları  için bebek yat kiralama sıklıkla tercih edilebiliyor. Ya da romantik bir akşam yemeği hatta evlilik teklifi etmek isteyenler yat kiralayarak Boğazın eşsiz manzarasında bunu yapabiliyorlar. Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlar da Bebek yat kiralama yaparak mümkün.

Yatlar genellikle parti ve kutlamalar için kiralanıyor. Bu kutlamalar yemekli, yemeksiz, müzikli, müziksiz gibi tercihlere uygun olarak hazırlanabiliyor. Babalar günü, anneler günü,  sevgililer günü  gibi özel günlerde de yat ve tekne kiralanarak bu özel günlerin tadı çıkarılabiliyor. İş toplantıları ve iş kutlamaları gibi kurumsal etkinlikler için de yat kiralanabiliyor.

Bebek’ te yat ve tekne kiralanarak birçok aktivite yapılıyor. Bu aktiviteler Boğazın eşsiz manzarası ve masmavi suları eşliğinde yapıldığında çok daha keyifli oluyor. Birçok kişi hem kalabalık kutlamalar için hem de baş başa romantik akşamlar için Bebek’te yat kiralıyor. Teknevia olarak biz de bu organizasyonların tamamı için hizmet vermekteyiz. Her türlü kutlamanız ve özel akşamlarınız için çeşitli organizasyonlarla teknelerimizi size sunuyoruz.

Bebek Yat Kiralama Nasıl Yapılır?

Bebek’te yat kiralamak Teknevia sayesinde oldukça basit. Yapacağınız organizasyona karar verdikten sonra yat veya tekne kiralamak için çalışmalara başlayabilirsiniz. Ancak kiralama işleminden önce yapmanız gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Bu sayede daha sağlıklı ve doğru bir kiralama süreci geçirebilirsiniz. İşte Bebek’te yat kiralarken yapılması gerekenler:

  • Öncelikle yapacağınız organizasyona ve katılacak kişi sayısına hâkim olmanız gerekir. Kapasiteleri birbirinden farklı birçok yat ve tekne bulunmaktadır. Kişi sayısını net bir şekilde biliyor olmanız hangi yatı kiralayacağınız konusunda oldukça önemlidir.
  • Yat kiraladığınızda yemekli ya da yemeksiz, müzikli ya da müziksiz gibi seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Yapacağınız organizasyonu da hesaba katarak bu seçeneklerden birini seçmeniz mümkün olacaktır. Yemekli ya da yemeksiz gibi opsiyonların fiyat ve kapasite farkı olduğu için kiralama işlemi yaparken bunu belirtmeniz önemlidir.
  • Bebek yat kiralama yaparken organizasyonunuzun tarihini bilmeniz ve ona göre kiralama işlemi yapmanız gerekir. Belirlediğiniz tarihte uygun olan yatları kiralayabilirsiniz.
  • Kiralama süreniz de belirlemeniz ve firmaya vermeniz gereken başka bilgilerden bir tanesidir. Hem rezervasyon hem de ücretlendirme için kiralama süresinin önceden bilinmesi ve kiralama işlemi yapılırken belirtilmesi gerekir.

Bebek yat kiralama için bu bilgilere net bir şekilde sahip olduktan sonra Teknevia üzerinden talep oluşturmanız gerekir. Kiralama tarihinizi, yapacağınız organizasyonu, kiralama sürenizi belirttikten sonra Bebek’te yat kiralamanız oldukça kolay olacaktır. Size uygun olan yat seçenekleri sunulduktan sonra size en uygun olan yat tercih etmeniz gerekecektir.

Teknevia ile Bebek yat kiralama yapmanız oldukça kolay. Tek yapmanız gereken talep oluşturmak. Yapacağınız organizasyonu ve detayları da söyledikten sonra size sunacağımız paketler içerisinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bebek Yat Kiralama Ne Kadar?

Bebek yat kiralamak fiyatları teknenin lüks derecesine, kiralama süresine, yapılacak organizasyonun kapsadığı hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Ortalama saatlik 1000 TL’den başlayan tekne ücretleri saatlik 15 bin TL’ ye kadar ulaşabiliyor. Yatın lüks derecesi fiyatı belirleyen unsurların başında geliyor.

Bebek yat kiralama ücretlerini yapılacak organizasyonun içerisine dâhil olan hizmetler de etkiliyor. Yemek, müzik, fotoğraf çekimi, pasta, alkol gibi hizmetler eklendiğinde fiyat biraz daha artmış oluyor. Ancak yapılacak organizasyonlar için en iyi hizmetler bu fiyat dâhilinde müşterilere sunuluyor.

Bebek Tekne Kiralama Hizmeti

Teknevia olarak biz de müşterilerimize her bütçeye uygun tekne ve yat kiralama hizmeti sunuyoruz. Çok sayıda ve lüks dereceleri birbirinden farklı tekne ve yatlarımız içerisinden dilediğinizi seçmeniz mümkün. En iyi hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Siz de Bebek’te yat veya tekne kiralamak istiyorsanız talep oluşturabilir ve sunduğumuz hizmetler içerisinde size en uygun olanını seçerek İstanbul Boğazı’nın tadını çıkarabilirsiniz.