İstanbul Boğazı'nda Yat Organizasyonu

İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesi. Özellikle de eşi benzeri bulunmayan İstanbul Boğazı, güzelliğiyle adeta büyülüyor. Boğazın tadını çıkarmanın en güzel yolları ise yat ve tekne organizasyonları. Boğazda keyifli vakit geçirmek isteyenler İstanbul Boğazı’nda yat ve tekne organizasyonu araştırmaları ile kendilerine en uygun organizasyonu bulmaya çalışıyor.

İstanbul Boğazı’nda tekne organizasyonları iyi vakit geçirmek ve Boğazın keyfini çıkarmak için en ideal seçenek. Tekne organizasyonları 50 kişiden başlayarak 500 kişiye kadar büyük organizasyonları kapsayabiliyor. Yat organizasyonları ise aynı şekilde kalabalık da olabilirken tatil amaçlı kiralanarak bireysel de kullanılabiliyor. Teknevia da sizlere İstanbul Boğazı’nda yat ve tekne organizasyonu seçenekleri sunuyor. Siz de dilediğinizi seçip İstanbul Boğazı’nın keyfini çıkarabilirsiniz.

Boğazda Yat Ve Tekne Keyfi

Boğazda düzenlenen tekne turları İstanbul Boğazı’nı en güzel açılardan görmeye ve masmavi suların keyfini çıkarmaya yardımcı oluyor. Boğazda tekne organizasyonu herkesin pahalı olduğunu düşündüğü bir hizmet olsa da uygun fiyatlara da bir tekne organizasyonu yapılabiliyor. İstanbul Boğazı’nda tekne ve yat organizasyonları sıklıkla kutlama, toplantı, parti, eğlence gibi içerikler için yapılıyor. Kapasitesi birbirinden farklı birçok tekne bulunuyor. Yapılacak tekne organizasyonunun büyüklüğüne göre tekne seçimi yapılabiliyor.

Lüks yat  ve tekneler kiralayan kişiye her türlü hizmeti sunuyor. Bu teknelerin içerisinde mutfaktan duşa kadar her türlü işlevsel alan bulunabiliyor. İstanbul Boğazı’nda yat organizasyonu yapmak, akşam güneş batarken yatta manzarayı seyretmek, kutlama organizasyonları ile eğlencenin doruklarına çıkmak Teknevia ile herkes için mümkün oluyor.

İstanbul Boğazı’nda Yat Organizasyonu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İstanbul Boğazı’nda yat organizasyonu yapmak oldukça cazip görülse de pek çok farklı seçenek sunan yat ve tekne kiralama firmaları işleri karışık hale getirebilir. Sizin de hem bu firmalar hem desundukları tekne ve yat hizmetleri arasından seçim yapmanız gerekir. Bu seçimi yaparken ise bazı noktalaradikkat etmeniz gereklidir. İşte Boğazda yat ve tekne kiralarken dikkat etmeniz gerekenler:

  • Öncelikle bir yat veya tekne organizasyonu yaparken en önemli noktalardan birisi misafir sayısı. Yatlar ve tekneler bireysel olarak da tutulabiliyorken büyük organizasyonlar için de tercih edilebiliyor. Kutlama organizasyonları yatlarda ve teknelerde olduğu zaman oldukça keyifli oluyor. Bu amaçla yat kiralarken misafir sayısını bilmek ve buna göre yat ve tekne tercih etmek gerekiyor. Yat ve teknelerin belirli kapasiteleri oluyor. Misafir sayısını bilmeniz ve bunu kiralama şirketine belirtmeniz uygun kapasitede yat seçmeniz açısından büyük önem taşıyor.
  • Yat ve tekne kiralarken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise kiralama süresi. Bir organizasyon için tekne ve yat kiralıyorsanız organizasyonun kaç saat süreceğini iyi bilmeniz ve bunu belirterek kiralama işleminizi yapmanız gerekiyor. Belirlenen süreye göre tekneler hazırlanıp turlar düzenleniyor. Bu nedenle kiralama işlemi yaparken süre belirtmeniz büyük önem taşıyor.
  • Teknevia’ da birçok farklı tekne ve yat bulunuyor. Tekne kiralarken sizin de hangi amaçla kiraladığınızı bilmeniz birbirinden farklı bu tekneler arasında seçim yapmanız için büyük önem taşıyor. Tekne kiralama amacınıza göre tekne seçimi yapılıyor ve bu amaca en uygun tekne ile Boğazın tadını çıkarabiliyorsunuz.
  • Boğazda tekne veya yat organizasyonu yaparken seçtiğiniz firmanın güvenilir olmasına da dikkat etmeniz gerekir. Keyifli bir turun anahtarı iyi ve güvenilir bir firmadır. Sorunsuz bir kiralama süreci için seçtiğiniz firmanın kalitesi oldukça önemlidir. Teknevia sizlere İstanbul Boğazı’nda tekne ve yat organizasyonlarınızda kaliteli ve güvenli hizmeti en uygun fiyatlara sunuyor.

Boğazda Tekne Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Eğer siz de tekne organizasyonlarınızı İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzelliğiyle beraber yapmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Teknevia’yı kullanmak! Bu işlemi ilk kez yapıyorsanız sürecin nasıl ilerlediği hakkında bazı sorularınız olabilir. Öncelikle Boğazda tekne organizasyonu yapmak için talep oluşturmanız gerekiyor. Kiralama amasınız, kişi sayısı, kiralama süresi hakkında bilgi verdikten sonra gelen teklifleri değerlendirip tekne organizasyonunuz için en uygununu seçmeniz gerekiyor.

Boğazda tekne organizasyonu işlemleri 50 kişiden 500 kişiye kadar yapılabilmektedir. Yapılan organizasyonun içeriğine göre yemekli ya da yemeksiz de olabilmektedir. Tekne organizasyonu süreçlerinde hizmet veren çalışanların hepsi profesyonel çalışanlardır. Bu sürecinizin verimli ve kolay geçmesi için bu çalışanlar en profesyonel çalışanlar arasından seçilir. Yemekli turlarda ise yemekler sağlıklı koşullarda uzman bir ekip tarafından hazırlanır ve servis edilir.

Yemek menüsünü dilediğiniz gibi seçebileceğiniz paketlerin yanında menülerin şirket tarafından seçildiği paketler de bulunmaktadır. Yemekli turların yanında müzikli turlar da birçok kişi tarafından tercih edilebilir. Müzikli turlarda Dj performansları eğlenceyi bir adım öteye taşımaktadır. Kutlama amacıyla düzenlenen turlarda isteğe göre animasyon ekipleri de sürece dâhil olabilmektedir.

Siz de Boğazda tekne organizasyonu yapmak ve Boğazın eşsiz güzelliğinin tadını çıkarmak istiyorsanız Teknevia’yı tercih edebilirsiniz. Sitemiz içerisinde birçok farklı tekne organizasyonu için uygun tekneler bulunmaktadır. İstanbul Boğazı’nda yapacağınız tekne veya yat organizasyonunuz için kiralayabileceğiniz  kiralık yat ve tekneleri  Teknevia’da bulabilirsiniz. Tek tıkla tekne kirala, Teknevia!