Teknede Babalar Günü

Babanıza unutmayacağı bir babalar günü yaşatın

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Teknede Babalar Günü Tekneleri

Teknevia ile Teknede Babalar Günü Kutlaması

Babalar günü organizasyonları için Teknevia yat ve tekne kiralama hizmetlerinden yararlanarak bu özel günü unutulmaz kılabilirsiniz. En uygun fiyatlarla babalar günü kutlaması için belirleyeceğiniz yeme içme tercihleri, misafir sayısı, organizasyon içerikleri ve diğer talepleriniz doğrultusunda organizasyon planınızı Teknevia üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yatta babalar günü kutlamaları, dönemsel organizasyonlar arasında her yıl gerçekleştirilen ve klasik bir kutlamadan çok daha ötesine ulaşmanızı sağlayan etkinliklerdendir. Müşterilerle yat sahiplerini doğrudan buluşturan ve aracısız hizmet sunan Teknevia, her babalar günü kutlamalarınızda başvurabileceğiniz en iyi alternatiftir. Teknevia organizasyonları eğlence ve kutlamalarınızı doyasıya yaşayabileceğiniz bir eğlence ortamı sunmaktadır.

Teknede babalar günü kutlamaları, sürprizler, hediyeler, yeme-içme servisleri ve çok daha fazlasıyla Teknevia tekne kiralamalarında gerçekleştirilmektedir. Hayallerinize ulaşmanız için Teknevia teknelerinde dilediğiniz kadar eğlenceye ulaşabilir ve babanıza unutulmayacak bir babalar günü eğlencesi düzenleyebilirsiniz.

Babalar Günü İçin Tekne ve Yat Kiralama

Babalar günü her yıl 19 Haziran tarihlerinde kutlanmaktadır. Bu özel günü coşkulu ve eğlenceli bir etkinlikle taçlandırmak ve babalarınızı özel hissettirecek bir organizasyon planlamak Teknevia ile çok kolay.

Babalar günü kutlamaları için sıradan aktivitelerin yanı sıra daha büyük çaplı tekne ve yat etkinlikleri sıklıkla yapılmaktadır. Yat ve teknelerle en az 2 saatlik babalar günü organizasyonuna oldukça yoğun talep olmaktadır. Özellikle kalabalık aileler ve misafirleri için tekne ve yat kiralamalarıyla İstanbul’un eşsiz güzellikteki manzaralarında kutlamalar yapmak çok daha prestijli bir eğlence yaşamanıza olanak sağlar.

Babalar gününde kiralamış olduğunuz tekne ile İstanbul’daki en güzel tur rotalarında sevdiklerinizle beraber eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Teknevia’nın kolay kiralama adımlarıyla istediğiniz tarih ve saat aralıklarında babalar günü kutlamalarını yapabilirsiniz. Etkinliklerinizi fotoğraf ve video çekimi hizmetiyle ölümsüzleştirebilir, babalarınız için en güzel hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

Babalar Günü Kutlamalarını Özelleştirin

Sıradan bir hediye ve küçük bir kutlama ile kalmasını istemediğiniz babalar günü organizasyonlarını profesyonel bir şekilde yönetebileceğiniz Teknevia ile İstanbul Boğazı’nda babalar günü için yat kiralama yapabilirsiniz. Özellikle gece kiralamalarında İstanbul manzaralarını keyifle izleyebileceğiniz yat ve tekne organizasyonlarını daha önce hiç deneyimlemediyseniz mutlaka ilk kutlamanızı Teknevia ile yapmalısınız. Organizasyon tercihleriniz ve taleplerinizin eksiksiz olarak tamamlandığı babalar günü kutlamalarında benzersiz eğlenceler sizleri bekliyor.

Yatta Babalar Günü Organizasyon Tercihleri

Teknevia yat ve tekne kiralamalarında organizasyon tercihleri tamamen müşterilerin taleplerine bırakılmıştır. İsterseniz yalnızca kiralama bedeli ödeyerek tüm yeme içme ihtiyaçlarınızı kendiniz karışlayabilir, dilerseniz de hizmetlerimiz dâhilinde çok daha zahmetsiz bir şekilde yeme içme ve diğer servislerimizden faydalanabilirsiniz. Yeme içme tercihlerinde sınırsız olarak meşburat seçeneği ve dışarıdan alkol getirmek istiyorum seçeneği bulunmaktadır. Bunlara ek olarak organizasyon içeriğine:

  • Volkanlı karşılama seramonisi,
  • Masa süsleme,
  • Tekne süsleme,
  • Fotoğraf ve Video Çekimi,
  • Buket çiçek,
  • Kemancı,
  • Alkolsüz içecekler,
  • Lazer,
  • Özel isimli karşılama panosu,
  • Kırmızı halı

Tercihlerinden istediğinizi ekleyerek organizasyonunuzu şekillendirebilirsiniz. Her türlü talebin karşılandığı Teknevia kiralamalarında keyifli vakitler geçirmeniz için tüm ihtiyaçlarınız düşünülmektedir.

Teknede Babalar Günü Organizasyon Fiyatları

Babalar gününde Teknevia ile tekne kiralamak istediğinizde fiyatlar tercihlerinize göre belirlenmektedir. Teknevia kiralamaları için belirlenen ücretler organizasyona katılacak misafir sayıları, organizasyon dâhilindeki servisler ve ek taleplerinize yönelik hizmetler, piyasadaki kiralama ücretlerinin en ideal tutarlarıdır.

Memnuniyet garantisi veren Teknevia yat ve tekne organizasyonları sizler için en iyi hizmeti sunmaktadır. İstanbul genelinde organize edilen kutlamalar için resmi web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden hızlı bir şekilde rezervasyon talebi oluşturmanız mümkündür. Seçmiş olduğunuz hizmetlere göre size özel oluşturulan kiralama fiyatları, rezervasyon ile ön ödemeden sonra alınmaktadır. Bütçenize uygun kiralama bedelleriyle saatler süren eğlencenin tadına varmak için Teknevia’yı hemen deneyimleyin.

Teknevia babalar günü organizasyonlarında ücretleri belirlemek sizin elinizde. Seçtiğiniz tercihlerinize göre, yat ve tekne kiralama fiyatlarına göre organizasyon fiyatınızı oluşturabilirsiniz. Sizler için uygun fiyatları ve yüksek kaliteyi bir arayan getiren Teknevia, yalnızca babalar günü kutlamalarında değil, mezuniyet, doğum günleri, boğaz turu, nişan, kına, düğün, evlilik teklifi, after parti, yıl dönümü, baby shower, kurumsal iş yemekleri, kurumsal partiler, adalar yüzme turları, balık tutma turları ve çok daha fazlasında sizlerin yanında.

Babalar Günü Organizasyonlarında Ek Talepler

Teknevia sunmuş olduğu servisler dışında sizlerin özel isteklerinizi yerine getirebilmek için ek talepler alanı oluşturmuştur. Ek talepler bölümüyle hem babalar günü kutlamalarında hem de diğer organizasyonlarda isteklerinizi belirtebilir, tüm taleplerinize hızlıca karşılık bulabilirsiniz. Taleplerinize yönelik kısa açıklamalarla organizasyon içerisinde görmek istediğiniz diğer ihtiyaçlarınızı sağlayabilirsiniz.

Diğer organizasyon şirketlerine kıyasla Teknevia sizlerin mutluluğu, eğlencesi ve keyifli vakitler geçirmenizi sağlayan her şeyi düşünerek ek talepler bölümünde sizlere açık bir kapı bırakmıştır. Bu sayede ek taleplerinize karşılık olarak ödeyeceğiniz küçük meblağlar ile eksiksiz bir organizasyon düzenlemeniz mümkün hale gelmiştir. Hem sizin hem de konuklarınızın eğlence dolu bir organizasyondan mutlu ayrılması için Teknevia tüm hizmetleri taleplerinize sunmaktadır.

Babalar günü kutlamalarınızda vereceğiniz davetleri Teknevia yat ve teknelerinde geçirmekten büyük keyif alacağınızı, sunduğumuz çeşitli servislerle ve etkinliklerle garanti etmekteyiz. Sizlere sadece tekne ve yat kiralama alanında değil, organizasyonun başından sonuna kadarki tüm taleplerinizde de yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Teknevia ile Babalar Günü İçin Yat ve Tekne Kiralamaları

Teknevia’nın hitap ettiği müşteri kitleleri birçok farklı organizasyona ev sahipliği yaptığından dolayı son derece geniştir. Tüm özel gün ve gecelerinizde istediğiniz tarihe organizasyon düzenleyebileceğiniz benzersiz bir kiralama şirketi olan Teknevia, sınırsız hizmet kapsamında bütün eğlence organizasyonlarınızı mükemmel bir şekilde yönetmektedir. Yeme içme ve diğer servislerimizle organizasyonlarınızın her detayını düşünerek hareket etmekteyiz. Bu sayede yüksek taleplere ve organizasyon sayılarına ulaşmış bulunmaktayız.

Müşterilerinin mutluluğunu göz önüne alarak, özel günlerini en güzel şekilde değerlendirebilmelerini sağlayan Teknevia, şık ve gösterişli davetler için en ideal yat ve teknelerin kiralanabileceği bir adrestir. Teknevia üzerinden 7/24 rezervasyon yapma imkânı, organizasyonları oluşturmak için beklemenize ve geniş çaplı araştırmalar yapmanıza gerek kalmadan işlemlerinizi tamamlamanızı sağlar.

Organizasyon tarihlerinize göre önceden yapacağınız rezervasyonlarda yer bulma gibi problemlerle karşı karşıya kalmadan kolay bir şekilde yer ayırtmanız mümkündür. Her saat aralığında organizasyon belirleme fırsatınız bulunduğundan, misafirleriniz için en uygun gün ve saatlerde rezervasyon yapabilirsiniz. Özellikle hafta sonları ve bayram tatilleri Teknevia yat ve tekne kiralamalarda yoğun ilgi gören tarihlerdir.