Teknede Bekarlığa Veda

Harika bir teknede bekarlığa veda deyin

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Teknede Bekarlığa Veda Tekneleri

Teknevia’da Bekarlığa Veda Partisi

Hayalinizdeki bekârlığa veda partisine kavuşmak istiyorsanız, bunun için tek gereken şey efektif planlamadır. Bir bekârlığa veda partisi planlarken, unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız yardım almanız elzemdir. Bu durumda yıllar sonra dahi unutmayacağınız bir deneyimi elde etmek, Teknevia’yla sadece bir tık uzağınızda. Hayatınızın önemli bir dönüm noktasına girerken arkadaşlarınızla, yakınlarınızla beraber unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız teknede bekârlığa veda partisi sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.

Çeşitli büyüklükte kiralık tekne ve yatlarımızda sizlere için unutamayacağınız bir organizasyon sunuyoruz. İnsan hayatında önemli bir eşik olarak kabul edilen evlilik öncesi yapılan bekârlığa veda kutlamalarını hem gelin için özel hem de damat için özel şekilde ayrı ayrı biçimde yapabileceğimiz üzere gelin ve damadın beraber bulunduğu organizasyonları da sizler için unutulmaz kılabiliriz.

Eğer hala teknede bekârlığa veda partisi nasıl yapılır hakkında sorularınız varsa, sizin için özenle hazırlanmış yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul Boğazı’nda Teknede Bekarlığa Veda Partisi

Sizin için mükemmel bir bekârlığa veda partisi yapabilmemiz için müşterilerimizin nasıl bir hizmet beklediği hakkında detaylı bilgilendirmeye ihtiyacımız olacak. Dolayısıyla tekne kiralama talebi açarken ek talepleriniz kısmını istekleriniz doğrultusunda doldurabilirsiniz. Ancak tabii ki bizimle iletişime geçmeden önce yapmanız gereken ilk şey kendi çevrenizle beraber oturup nasıl bir parti istediğiniz kararlaştırmak olacaktır. Böylelikle hayallerinizdeki bekârlığa veda partisi tarafımızca gerçekleştirilebilir. Ayrıca partiyi planlarken arkadaşlarınızla beraber karar almanız grupça eğlenebilmenizi kolaylaştıracaktır. Örneğin; sitemizin hizmetler bölümünde bulunan seçeneklerden kaçını istediğinizi veya organizasyonun kaç saat süreceğini hep beraber planlamak firmamızın teknede bekârlığa veda partisi organizasyonunu sizin için çok daha unutulmaz hale getirecektir.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları

Teknevia olarak müşterilerimize çeşitli hizmetler ve bunun yanında bazı ayrıcalıklar sunuyoruz. Örneğin; tam bir günü teknemizde partileyerek geçirebilirsiniz veya bekarlığa veda partinizde bir kemancı olmasını sağlayabilirsiniz. Tabii ki bütün bu hizmetler istediğiniz bekarlığa veda partisinin fiyatlandırmasında büyük rol oynayan detaylardır. Bu nedenle unutulmaz bir bekarlığa veda partisinin en önemli basamaklarından biri fiyat-performans baritesine yani elinizdeki bütçeyle en ekonomik, aynı zamanda da en zevkli partiyi düzenlemek olacaktır.

Bu nedenle Teknevia’yı tercih etmeniz sizin için oldukça önemli bir avantaj olacaktır. Çünkü Teknevia her ne olursa olsun, en kaliteli partiyi düzenlemek ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak gibi önemli şirket politikalarına sahiptir.

Yatta Bekarlığa Veda Partiniz için Lokasyon Seçimi

Yatta bekarlığa veda partisi organizasyonunuzu sizin için istediğiniz lokasyondan başlatabiliriz. İstanbul’da Arnavutköy, Bebek, Eminönü, Kabataş, Kandilli, Kuleli bölgelerinden sizleri hazırlanmış teknemizle alıp, İstanbul’un en ferah lokasyonlarında kimi zaman tenha bir yerde kimi zaman canlı bir yerde sizin isteklerinize uygun olarak istediğiniz bekarlığa veda partisi organizasyonunu yapıyoruz.

Eğer kafanızda belirli lokasyonlar veya koylar varsa Teknevia web sitemizden bizimle paylaşabilir, bekarlığa veda partinizi istediğiniz yerde yapabilirsiniz.

Bekarlığa Veda Partileri Yiyecek Seçimi

Bir bekârlığa veda partisi organizasyonunda olmazsa olmazlardan birisi de kaliteli yemekler, atıştırmalıklar ve içeceklerdir. Organizasyonumuz dâhilinde çeşitli menülerimiz ve opsiyonlarımız bulunmaktadır. Bunlara;

  • Serpme Kahvaltı
  • Karışık Izgara, 5 Çeşit Meze, Ara Sıcaklar, Salata, Meyve Tabağı, Ekmek
  • Tavuk Izgara, 5 Çeşit Meze, Ara Sıcaklar, Salata, Meyve Tabağı, Ekmek
  • Mevsim Balığı Izgara, 5 Çeşit Meze, Ara Sıcaklar, Salata, Meyve Tabağı, Ekmek

Menülerimiz örnek olarak verilebilir.

Ayrıca teknede bekarlığa veda partilerinde alkollü içecek, alkolsüz içecek, Sınırsız meşrubat gibi opsiyonlar sunmaktayız. Ek olarak, eğer alkollü bir ortamda bulunmak veya bekarlığa veda partinizi alkollü şekilde kutlamak istemiyorsanız, sınırsız meşrubat ve alkolsüz içecek opsiyonlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Teknede Bekarlığa Veda Partinizi Aktivitelerle Şenlendirin

Bir bekarlığa veda partisinde en önemli unsur partideki aktiviteler olacaktır. Teknemizde çeşitli oyunlar, etkinlikler, ek hizmetler sunuyoruz. Bunların yanında volkanlı karşılama Seremonisi gibi seçeneklerimizle partinizi eşsiz kılabiliriz.

Bir partinin unutulmaz olabilmesi için partideki etkinlikler kadar müzik de önemlidir. Sizin istekleriniz doğrultusunda teknemizin ses sistemi aracılığıyla en son çıkan şarkılarla eğlenebilir ve hayalinizdeki bekarlığa veda partisini gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Hayalinizdeki Bekârlığa Veda Partisini Teknevia ile Gerçeğe Dönüştürün

Son olarak ve hayalinizdeki bekârlığa veda partisi organizasyonunu planlamanın en önemli aşaması size en uygun tekneyi kiralamaktır. Teknevia, tekne yolculuklarından kaptanlı gemilere, lüks yatlara kadar sizin için mükemmel olanı seçmenize yardımcı olacak yeterli donanıma sahiptir.

Büyük bir bekarlığa veda partisi için de istediğiniz sayıda misafirinizi çağırabileceğiniz büyük kiralık tekneleri Teknevia ile kiralayabilirsiniz. Bu nedenle kiralayacağınız teknenin boyutunu çağıracağınız misafir sayısı belirleyecektir.

Yatta Bekarlığa Veda Partinizi Teknevia ile Organize Edin

Tüm ihtişamıyla karşınızda duran İstanbul Boğazı ve bu ihtişamın muhteşem bir yansıması olarak kiraladığınız yatınızda bekârlığa veda eden siz. Bu güzel ortamda parti yapmak yalnızca sizin gibi özel müşterilerimize uygun olacaktır. Bütün bunların yanında bekarlığa veda partisi organizasyonunuzda lazer ve volkan gösterileri sayesinde arkadaşlarınızla unutulmaz bir eğlenceye şahit olacaksınız.

Yatta bekarlığa veda partisi organize ederken Teknevia güvencesinden faydalanın. Teknevia web sitesinde sizin için en uygun kiralık yatları bulabilirsiniz.