Teknede İftar

Ramazan ayı bereketini denizin üzerinde yaşayın

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Teknede İftar Tekneleri

Teknede İftar

Sıcak yaz aylarına denk gelen Ramazan ayında elbette oruç bizleri biraz daha zorlamaya başlamıştır. Tutmuş olduğunuz oruçlarınızı açmak için beklerken; masmavi bir denizin ortasında, serin bir meltem havası, sevdiklerinizle beraber boğaz turu yaparken, alanında uzman ve yetkin garsonlarımızla beraber iftarınızı kusursuz şekilde boğazla taçlandıracaksınız. İftar açmanın manevi hazzının yanında en güzel taraflarından biri de ailenizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle beraber olmaktır. Sevdiklerinizle beraber iftar açmak, onlarla eşsiz güzellikteki boğaz manzarasının eşliğinde; geleneklerimizden ve kültürümüzden uzaklaşmadan eskiden beri yapılagelen fakat zamanla unutulmuş günümüzde yeniden ivme kazanan hizmetlerin başında yatta iftar geliyor.

Neden Teknede İftar?

Elbette teknede iftarın normal iftarlardan büyük farkları bulunmaktadır. Özellikle sıcak aylarda tutulan oruçlardan sonra içinizi ferahlatacak serin sularda, İstanbul Boğazı’nın tarihi yüzünüzü hafifçe okşarken tuttuğunuz orucu enfes bir şekilde taçlandıracaksınız. Herhangi bir mekanda yapılan iftarlardan farklı olarak teknede iftar ibadetinize huzur katacak yaralarınızı saracak. Gelin birkaç maddeyle neden teknede iftar yapmamız gerektiğini inceleyelim;

  • Başka insanlarla ortak bir mekan paylaşmanıza gerek kalmadan sadece sevdiğinizle vakit geçirebilirsiniz. Özellikle ailenizle iftara çıkmak için teknede iftar vazgeçilmez bir fırsat. Dışarıda herhangi bir mekanda başkalarını tarafından rahatsız edilmek istemeyenler için sadece biz bize olalım diyenler için bu neden oldukça Önemli.
  • Teknede iftar organizasyonunuzun içeriğini tamamen kendi istediğiniz şekilde belirleyebilmek için teknede iftar organizasyonları tam olarak aradığınız hizmet. Teknede iftar organizasyonu yapmaya karar verdiğinizde tamamen kendinize göre biniş/iniş noktasını, saatini ve tüm organizasyonunuzun içeriğini ayarlayabilirsiniz. Teravih namazına yetişebilir miyim, akşam namazı gecikecek mi diye dert etmenize gerek yok çünkü talep doğrultusunda teknecilerimiz sizleri kıyıya en yakın camiye gÖtürecektir.
  • Teknede iftar organizasyonu herhangi bir lüks restoranda veya mekanda yapacağınız Özel bir rezervasyona gÖre genelde daha uygun ve fiyat performans olarak daha optimize bir organizasyondur. Bu sayede hem Ödediğiniz ücretin gerçekten karşılığını alacaksınız, hem de kendinizi daha Özel hissedeceksiniz. çünkü lüks restoranlarda ve lüks mekanlarda yer kiraları ve diğer sabit giderler yüksek olduğu için bu Ödeyeceğiniz fiyata her mekanda yansır. Ama yatlarda durum böyle değildir ve gerçekten Ödediğiniz tutar endeksinde hizmet alırsınız.
  • Siz de mekanda ya da evde yapılan iftarların sıradanlaştığını düşünmüyor musunuz? Sıradan olmaması için teknede iftar gerçekten Özel bir etkinlik türü. Siz de hayatınızdan bir kez olsa bile bu deneyimi yaşayın ve farkına varın. Gelecekte çocuklarınızın nerde o eski ramazanlar dediği ramazanı onlara hediye edin.
  • çeşitli mekanların ya da restoranların farklı manzaraları ya da ortamları olabilir. Ancak teknede iftar organizasyonunuzda tam olarak manzaranın ortasındasın. Özellikle İstanbul’un gece ayrı gündüz ayrı güzelliği İstanbul boğazında teknede iftarı daha da cazip kılıyor. Bu durum tabi ki sıradan etkinliklerin dışına çıkarak unutulmaz bir iftar yapmanızı sağlayacak ve gün içinde belki de bin bir emekle tuttuğunuz orucunuzu daha da anlamlı kılacak.

Yatta İftar

Orucunuzu boğazın tarih dokusunun manevi havasına karıştığı sularda şahsınıza Özel ayırtılmış Özel masalarda açabileceğiniz gibi ailenizle veya şirket çalışanlarınızla birlikte zengin ve bir o kadar lezzetli iftar menümüzle yahut kendi belirlediğiniz özel iftar menüleriyle açabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizle baş başa olabileceğiniz 2 kişilik özel bir yatta iftarınızı Teknevia aracılığıyla açabilirsiniz

Teknede İftar Fiyatları Ne Kadar?

Teknede iftar fiyatları ne kadar? Bu soru teknede iftar yapmak isteyenler tarafından oldukça merak edilen hususlardan biri. Bireysel ve tur olarak iftar programları olmakla beraber iftar programları iftardaki taleplerinize gÖre değişmektedir. Bireysel iftar yemekleri 50-250tl arası değişmekle beraber tur olarak yapılan iftar yemeklerinde fiyat aralığı ortalama 2000 tl civarındadır. Tabii ki en güncel fiyatı talep oluşturarak teknecilerimizin sizlere vereceği tekliflerle Öğrenebilirsiniz. Kurdaki dalgalanmalar fiyatları etkilemekle beraber yatta iftarınızı etkileyecek bazı faktÖrler şu şekildedir:

  • Varış/kalkış yapacağınız yer.
  • Organizasyonunuzda istediğiniz ekstra hizmetler.
  • Tercih ettiğiniz teknenin veya yatın hizmet ve donanım düzeyi.
  • İftarınızda olacak kişi sayısı.
  • Kaç saatlik bir İftar organizasyonu yapmak istediğiniz.

Tekne ve Yatta İftar Organizasyonunda Ekstra Seçenekler

HD Drone ve Klip

Alanında uzman ekiplerimizle Hd drone ve klip hizmeti ile teknede iftar organizasyonunuzu Ölümsüzleştirebilir, gelecekte dÖnüp bakınca güzel anılarla dolu bir albüm oluşturabilirsiniz.

Tekne Süsleme & Masa Süsleme

Teknede iftar organizasyonunuzu tek başınıza düzenlemek isterseniz dekor ve süsleme Önemli bir unsur, üstelik yardım da gerektiren bir iş. Ama sizin bunlar için yorulmayın diye organizasyonunuzun tercihleri kısmında ‘tekne süsleme’ ve ‘masa süsleme’ seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Özel olarak istediğiniz bir şey varsa ‘ek talepler’ kısmına not olarak yazabilirsiniz.

Canlı Müzik ve Keman

Boğazda İftar yapmayı planlıyorsunuz fakat ortamın çok sessiz olmasından memnun değil misiniz? Öyleyse keman ve gitar hizmetimiz tam size gÖre. Birbirinden enfes parçalarla keyifli yolculuğunuz daha da şenlenecek. Gerektiğinde eğlenceli gerektiğinde huşu dolu parçalar ile İftarınıza renk katacak.

Teknede İftarda Özel İsimli Karşılama Panosu

Özel isimli karşılama panosu ile misafirlerinize kendilerini Özel hissettirebilir keyif verici faktÖrlerini bir tıkla artırabilirsiniz

Teknede İftar Organizasyonunuzu Neden Teknevia üzerinden Yapmalısınız?

Teknevia üzerinden teknede İftar organizasyonunuz için talep oluşturduğunuzda başka hiçbir sitede olmayacak şekilde organizasyonunuzun tüm içeriğini belirleyerek onlarca tekne sahibinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Teknevia’nın çalıştığı tüm firmalar sigortalı ve resmi; belgelere sahip firmalardır. Ek olarak etkinlik Öncesinde etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde etkinlik danışmanlığı alabilirsiniz. Fiyat tekliflerini teknelerin hem gÖrsellerini hem imkanlarını hem de güvenlik ekipmanlarını inceleyerek karşılaştırabilir, Önceki müşteri yorumlarını okuyabilir ve dilediğiniz tekneyi 7/24 online Ön Ödeme yaparak rezerve edebilirsiniz. Teknevia ihale usulü çalıştığı için teknede İftar organizasyonunuzu Teknevia ile en uygun fiyata organize edebilirsiniz