After Party

Eğlenceye denizin üzerinde devam edin

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
After Party Tekneleri

Teknede After Party

After party son dönemlerde bilhassa müzik grupları ve eğlence sektörü içinde yükselen konumuyla dikkat çekmekte. Bazı mekanlarda gece 3-4’e kadar süren after partylerin kimisi ise sabah 10-12’ye kadar sürmektedir. Bu yazımızda ise after partylerin şahı olan teknede ve yatta after partyden bahsedeceğiz.

Neden Teknede After Party ?

Standart olarak after partylerde normal partilerden farklı bir heyecan ve eğlence aranır. Tabiri caizse ortalığı biraz dağıtmak ve tozu dumana katmak istenir. Fakat after partyler biraz daha küçük kitlelerle ve gruplarla yapıldığı için aynı zamanda mahremiyet ve özel ilgi istenen mekanlara gereksinim duyar. Sizce de mükemmel ve unutulmaz bir after party hem mahremiyet hem de konfor açısında teknede mükemmel olmaz mı? Gelin teknede after partynin artı yönlerini bir gözden geçirelim;

 • Başka insanlarla ortak bir mekân paylaşmanıza gerek kalmadan tamamen kendi misafirlerinizle eğlenebilirsiniz. Dışarıda herhangi bir mekânda başkalarının bakışlarına maruz kalmak istemeyenler için biz bize olalım sadece diyenler için bu neden oldukça önemli.
 • Teknede after party organizasyonunuzun içeriğinizi tamamen kendi istediğiniz şekilde belirleyebilmek için teknede after party organizasyonları tam olarak aradığınız hizmet. Teknede bekarlığa veda yapmaya karar verdiğinizde tamamen kendinize göre saatini, biniş/iniş noktasını ve tüm organizasyonunuzun içeriğini ayarlayabilirsiniz. O mekân şu saatte açık mı arkadaşlarım oraya gelebilir mi ya da orada şu yemek şu süsleme var mı diye düşünmenize gerek yok.
 • Teknede after party organizasyonları herhangi bir lüks restoranda veya mekânda yapacağınız bir grup rezervasyonuna göre genelde daha uygun ve daha lüks bir organizasyondur. Bu sayede hem kendinizi daha özel hissedecek hem de ödediğiniz ücretin gerçekten karşılığını alacaksınız. Çünkü lüks restoranlarda ve lüks mekânlarda yer kiraları ve diğer sabit giderler yüksek olduğu için bu ödeyeceğiniz fiyata her mekânda yansır. Ama teknelerde durum böyle değildir ve gerçekten ödediğiniz tutar endeksinde hizmet alırsınız.
 • Sizde mekânda ya da evde yapılan after party organizasyonlarının sıradanlaştığını düşünmüyor musunuz? Sıradan olmaması konusunda teknede after party organizasyonları gerçekten özel bir etkinlik türü. Siz de hayatınızdan bir kez olsa bile bu deneyimi yaşayın ve farkına varın.
 • Çeşitli mekânların ya da restoranların farklı manzaraları ya da ortamları olabilir. Ancak teknede after party organizasyonunuzda tam olarak manzaranın ortasındasın. Özellikle İstanbul boğazında denizden İstanbul’un güzelliği gece ayrı harika gündüz gündüz ayrı harika. Bu durum tabi ki after party organizasyonunuzda ortamı etkileyici kılacak ve size ve misafirlerinize ayrı bir hava katacaktır. Ayrıca eğlenceyi doruklarında yaşamanız için de vazgeçilmez bir deneyim olacaktır.

After Party İçin Tekne Kiralama Fiyatları

After Party için tekne kiralama fiyatları ne kadar? Bu soru teknede after party yapmayı planlayanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Teknede after party organizasyonu şirketten şirkete değişmekle beraber ortalama 2000 tl civarındadır. Ancak merak etmeyin İstanbul boğazında after party için tekne kiralama fiyatları konusunda her bütçeye uygun seçenekler mevcut. Teknede after party fiyatlarını etkileyen faktörleri incelediğimizde karşımıza çıkanlar kısaca şunlar;

 • Varış/kalkış yapacağınız yer
 • Organizasyonunuzda istediğiniz ekstra hizmetler
 • Tercih ettiğiniz teknenin veya yatın hizmet ve donanım düzeyi
 • After partynizde olacak kişi sayısı
 • Kaç saatlik bir after party organizasyonu yapmak istediğiniz.

After Party Saatleri

Müşteri memnuniyetinin ve mahremiyetin en üst seviyede tutulduğu after party organizasyonlarımızda siz de keyifli vakit geçirip boğazın eşsiz manzarasında çılgınlar gibi eğlenmek istemez misiniz? After party saatleri genellikle gece 11’den itibaren başlar ve isteğiize göre sabaha kadar sürebilir. İstanbul after party için vazgeçilmez bir mekan Teknevia ise vazgeçilmez bir aracı. Teknevia size sadece hizmet sunmaz, Teknevia size mutluluk sunar. Hayatınız boyunca unutulmayacak o after party organizasyonunu daha çok ertelemeyin. Teknevia ile hayalleriniz gerçek olsun.

Yatta After Party

After Party için yat kiralama fiyatları ne kadar? Bu soru yatta after party yapmayı planlayanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Yatta after party organizasyonu şirketten şirkete değişmekle beraber ortalama 2000 tl civarındadır. Ancak merak etmeyin İstanbul boğazında after party için tekne kiralama fiyatları konusunda her bütçeye uygun seçenekler mevcut. Yatta after party fiyatlarını etkileyen faktörleri incelediğimizde karşımız açıkanlar kısaca şunlar;

 • Varış/kalkış yapacağınız yer
 • Organizasyonunuzda istediğiniz ekstra hizmetler
 • Tercih ettiğiniz teknenin veya yatın hizmet ve donanım düzeyi
 • After partinizde olacak kişi sayısı
 • Kaç saatlik bir after party organizasyonu yapmak istediğiniz.

Diğer Yiyecek ve İçecek Seçenekleri

Teknede after party organizasyonum yemeksiz olmasın diyorsanız organizasyonunuzu yemekli, yemeksiz veya kokteyl şeklinde planlayabilirsiniz. 3 seçenekte de alkollü içecek tercihi yapabilir, kendiniz getirebilir veya yalnızca alkolsüz içecekleri tercih edebilirsiniz. Alkol tercihi yaptığınızda ise birçok yerli yabancı içkiyi rezervasyonunuza dâhil edebilirsiniz. Alkolünüzü kendiniz getirmek istiyorsanız dışarıdan alkol getirmek istiyorum seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Yemekli yapacağınız after party organizasyonunuzda ise en az 2 saatlik rezervasyon yapmanız faydanıza olacaktır. Aksi takdirde acele etmek zorunda kalarak eğlenceye vakit ayıramayabilirsiniz.

Ekstra Müzik Seçeneği

Tercih ettiğiniz müzik ve eğlence türüne göre de seçeneklerimiz var. Siz de organizasyonunuzda sadece müzikle ilgilenen profesyonel biri olmasını istiyorsanız dj ekstra hizmeti almak tam size göre. Bizim istediğimiz müzikleri çalacak mı diye düşünüyorsanız hiç merak etmeyin. Dj’inize müzik listesi verebilir eğlence sırasında da misafirlerinizin istediği şarkıları çaldırabilirsiniz. Unutmayın teknede after party organizasyonunuzda her şey sizin için. Talebinizde dj seçeneğini tercih ettikten sonra fiyat tekliflerini değerlendirirken rezervasyon yapacağınız teknenin imkânlar kısmından müzik sistemi olup olmadığına dikkat etmeyi unutmayın. Aksi takdirde organizasyonunuzda sorun yaşayabilirsiniz. Mükemmel bir teknede after party geçirmeniz dileğiyle…

Tekne Süsleme & Masa Süsleme

After party organizasyonunda dekor ve süsleme önemli bir unsur, üstelik yardım da gerektiren bir iş. Ama sizin bunlar için yorulmayın diye organizasyonunuzun tercihleri kısmında ‘tekne süsleme’ve ‘masa süsleme’seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Özel olarak istediğiniz bir şey varsa ‘ek talepler’kısmına not olarak yazabilirsiniz.

Pasta Kesme Seremonisi

Teknede veya yatta yapacağınız after party organizasyonunuzda after party pastasını kendiniz getirebilir veya firmadan tedarik edebilirsiniz. Pastasını kendiniz getirecekseniz notlar kısmında talebi açarken belirtmeniz faydanıza olacaktır. Tekneden tedarik edecekseniz pasta kesme seremonisi işaretleyin ve nasıl bir pasta istediğinizi talebinizi açarken notlarda belirtin.

Teknede After Partide Parti malzemeleri tedarik edilebilir mi?

Teknede after partinin olmazsa olmazlarından biri tabii ki de parti malzemeleri olmazsa olmazların başında geliyor. Teknede bekarlığa veda partisi için parti malzemelerini kendiniz getirebilmekle beraber partnerlerimizden de talep edebilirsiniz.

HD Drone ve Klip

Alanında uzman ekiplerimizle Hd drone ve klip hizmeti ile bu eşsiz after partyi ölümsüzleştirebilir, gelecekte dönüp bakınca güzel anılarla dolu bir albüm oluşturabilirsiniz.

Canlı Müzik ve Keman

Boğazda after party yapmayı planlıyorsunuz fakat ortamın çok sessiz olmasından memnun değil misiniz? Öyleyse keman ve gitar hizmetimiz tam size göre. Birbirinden enfes parçalarla keyifli yolculuğunuz daha da şenlenecek. Gerektiğinde eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

Teknede After Party Organizasyonunuzu Neden Teknevia Üzerinden Yapmalısınız?

Teknevia üzerinden teknede after party organizasyonunuz için talep oluşturduğunuzda başka hiçbir sitede olmayacak şekilde organizasyonunuzun tüm içeriğini belirleyerek onlarca tekne sahibinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Teknevia’nın çalıştığı tüm firmalar sigortalı ve resmî belgelere sahip firmalardır. Ek olarak etkinlik öncesinde etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde etkinlik danışmanlığı alabilirsiniz. Fiyat tekliflerini teknelerin hem görsellerini hem imkanlarını hem de güvenlik ekipmanlarını inceleyerek karşılaştırabilir, önceki müşteri yorumlarını okuyabilir ve dilediğiniz tekneyi 7/24 online ön ödeme yaparak rezerve edebilirsiniz. Teknevia ihale usulü çalıştığı için teknede after party organizasyonunuzu Teknevia ile en uygun fiyata organize edebilirsiniz.