Adalar Yüzme Turu

Adalar tutkunu yüzmeyi sevenlerin tercihi

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Adalar Yüzme Turu Tekneleri

Adalarda Yüzme Turları

İstanbul’un tarihi yüzyıllara dayanan güzelliklerinden biri de adalarıdır. Doğayla ve denizle iç içe olan Adalar, dört mevsim yerli ve yabancı turistlerin uğrak yerleridir. Prens Adaları olarak bilinen adalarda, büyüklü küçüklü 9 ayrı ada bulunmaktadır. İstanbul’dan vapur ile ulaşım sağlanan adaların en çok ziyaret edilenleri Heybeliada, Burgazada, Büyükada ve Kınalıada’dır.

Adalarda şehrin kalabalığından uzak, sakin ve oldukça keyifli vakitler geçirmek mümkündür. Özellikle bahar ve yaz aylarında açan çiçekler, yeni filizlenen limon ağaçları ve begonviller adaları ayrı bir güzelliğe kavuşturur. Siz de Arnavut kaldırımlı sokaklarında yapılan yürüyüşler, bisiklet gezileri, birbirinden güzel kafe ve restoranlarıyla adalardan hiç ayrılmak istemeyeceğiniz bir gün geçirmek istemez misiniz?

Kızıl Adalar olarak da bilinen adalarda yapılan bir diğer aktivite ise Marmara denizinin serin sularında yüzmektir. Küçük sahilleriyle adaların dört bir tarafında denize girebilir ve yazın keyfini İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan adalarda çıkarabilirsiniz. Adalara yüzme turu ile giden ziyaretçilerin sayısı da en az kalabalık tatil beldelerinin ziyaretçileri kadar çoktur. Doğayla baş başa kalmak isteyenler için İstanbul gibi kalabalık bir metropolde Adalar en güzel kaçış noktasıdır.

İstanbul Tekne Yüzme Turları

İstanbul’da Eminönü, Beşiktaş, Kabataş, Kartal ve Bostancı’dan adalara geçmek oldukça kolay. Ortalama olarak 1 saat süren ve son derece zevkli olan tekne yolculuğu ile sizi Ege sahil kasabalarını aratmayacak güzellikteki adalara ulaştıracaktır. Yüzme turları için tercih edilen tekne ve yatlarla hem eğlenceli hem de sadece size özel bir tur fırsatı yakalamayı düşünmez misiniz?

Öğlen güneşinin denizi ısıttığı ve uçsuz bucaksız maviliğin size huzur verdiği adalara her yıl binlerce ziyaretçi bulunmaktadır. Günübirlik adalar yüzme turları veya adaların şirin otellerinde kalmak isteyen turistler için konaklamalı yapılan yüzme turları özellikle son yıllarda oldukça rağbet görmektedir.

Hem yat hem de tekne yüzme turu için en ideal deniz taşıtlarındandır. Vapur beklemeden, vapurların kalkış saatine yetişmeye çalışmadan sadece siz ve misafirleriniz için ayrılan tekne ve yat kiralamalarıyla, adalar turunu çok daha keyifli bir hale getirmeyi neden istemeyesiniz?

İstanbul Adalar Yüzme Turu

Adalar hem mimari hem doğal güzellikleri ile birlikte İstanbul’da mutlaka görülmesi gereken yerlerde ilk sıralarda yer almaktadır. Adalar’da yüzmenin yanı sıra keşif için yürüyüşler yapabilir, adaların sahip olduğu tarihi mirasları ziyaret edebilirsiniz. Kınalıada ve Burgazada da ortalama olarak yarım saat, Büyükada ve Heybeliada da ise ortama olarak 1 saat süreyle tüm adayı gezmiş olursunuz.

Heybeliada’da Değirmenburnu plajı, Burgazada’da Malta Koyu ve Kalpazankaya plajı, Kınalıada da Kumluk plajı ve Ayazma, Büyükada da ise Nizam plajı ve Aya Nikola plajı denize girmek için en ideal plajlardır.

En uzun deniz kıyısına sahip Büyükada, 200 metrelik tertemiz sahiliyle aile ve gençler için denize girmeye en uygun yerlerden biridir. İstanbul’da yüzme turu yapmak isteyenler için öncelikli olarak önerilen Büyükada’nın ve diğer adaların içerisinde hiçbir motorlu taşıt bulunmadığından havaları da en az denizleri kadar temizdir.

Teknevia Yat Kiralama ile Adalarda Yüzmek

Organizasyonunuzun içeriğini tamamen sizin belirlediğiniz, talebe göre yiyecek, içecek, alkol, dj performans, fotoğraf ve video çekimi gibi aktivitelerle eğlencenizi artırabileceğiniz bir yüzme turuna Teknevia üzerinden kiraladığınız yat ile sahip olmayı dilemez misiniz? En uygun fiyatlarla direkt olarak yat sahibinden kiralayacağınız yat ile adalarda yüzme turuna çıkmak, stresten ve şehrin gürültüsünden uzak kısa bir tatil yapmak ve dinlenmek sizin de hakkınız.

Teknevia Tekne Kiralama ile Adalarda Denize Girmek

Teknevia aracısız tekne kiralama ile birlikte dilediğiniz tarihe rezervasyon yapma imkânınız bulunmaktadır. İstanbul’un en gözde mekânları arasında yer alan Adalar’da güzel bir gün geçirmek için Teknevia üzerinden size uygun fiyatlardaki tekneleri kiralayabilirsiniz.

Adalar yüzme turu tekne kiralamaları için kalkış noktaları Arnavutköy, Bebek, Eminönü, Kabataş, Kandilli, Karaköy ve Kulelidir. İstediğiniz rota üzerinden kalkış gerçekleştirerek, yine istediğiniz varış noktasında turu bitirme şansınız bulunmaktadır. Teknevia’nın adalar yüzme turu için tekne veya yat kiralama bedeli ortalama olarak 8000 TL ile 12.000 TL arasında sizin tercihlerinize göre değişmektedir.

İstanbul Boğazı’nda Yüzme Turları

Adaları ziyaret eden Teknevia müşterileri için İstanbul Boğazı’nda da bir yüzme turu yapmaları mutlaka önerilmektedir. Gencinden yaşlısına İstanbul’da yüzme tekne turu ve yat turu ile boğazın masmavi sularında yapılır. Boğazda tekne turu yüzme aktiviteleri için en keyifli yöntemdir.

İstanbul yüzme tekne turu fiyatlarına Teknevia üzerinden ulaşabilir, organizasyonunuza dâhil etmek istediğiniz hizmetlerle birlikte %10 Teknevia komisyonunu ekleyerek net tutarı hesaplayabilirsiniz.

Alkolsüz içecek, tekne süsleme, fotoğraf ve video çekimi, kemancı, yeme-içme gibi birçok hizmetin dâhil olduğu yat ve tekne turları sınırsız eğlenebileceğiniz organizasyonlardır. Fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz, organizasyonunuza birçok farklı hizmeti dâhil ederek zahmetsiz bir etkinlik düzenleyebileceğiniz ve misafirlerinizle özgürce keyifli vakit geçirebileceğiniz tekne ve yat kiralamalarını Teknevia ile yapabilirsiniz. Hem hızlı hem de pratik bir kiralama seçeneği sunan Teknevia üzerinden hiçbir hizmeti almadan da yalnızca tekne ya da yat kiralayabilirsiniz. Siz de en uygun fiyatlar ve en lüks tekne ya da yatlarla İstanbul Boğazı’nda bir yüzme turunu planlamak için hemen talep oluşturun, anında gelen teklifleri inceleyin!