Adalar Turu

Harika adalar manzarasını tekneden seyredin

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Adalar Turu Tekneleri

İstanbul Adalar Turu

İstanbul’un Anadolu Yakası’nın güney kıyılarının açıklarında, Marmara Denizi’nin kuzeydoğu kesiminde yer alan ve kısaca Adalar olarak anılan takımadadır. Büyüklü küçüklü 9 ada ve kıyıya yakın iki kayalıktan oluşur. İstanbul’a yakınlık sırasına göre, Adalar arasında en popüler ve gezilip görülmesi gerekenler arasında Kınalı ada, Burgazada, Heybeliada ve Büyükada başta gelmektedir. Kınalı Ada’da; Kınalı Ada Camii, Hristo manastırı ve Kilisesi, Panayia Rum Ortodoks Kilisesi ve Ermeni Kilisesi gibi tarihi yapılar görülebilecek yerlerdir.

Burgaz Adası’nda; Burgazada’sı Camii, Aya Yani Kilisesi, Hristo Manastırı ve Sait Faik Abasıyanık Müzesi görülecek yerler arasındadır.

Heybeliada’da; Triada Manastırı ve Kilisesi, Aya Yorgi Uçurum Kilisesi, Sanatoryum, İsmet İnönü Köşkü ve Hüseyin Rahmi Gürpınar evi görülmesi gereken yerler arasındadır.

Büyükada da ise; Hamidiye Camii, Rum Yetimhanesi, Aya Yorgi Rum Manastırı ve Reşat Nuri Güntekin evi görülebilir.

Adalar, İstanbul’da kesinlikle gidilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Siz de Adalar turu düzenlemek ve eşsiz manzaralarla büyülenmek istiyorsanız koltuğunuzu hazırlayın.

İstanbul Adalar Tekne Turu fiyatları

Adalar turu için tekne kiralama fiyatları ne kadar? Bu soru teknede adalar turu yapmayı planlayanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Teknede adalar turu organizasyonu şirketten şirkete değişmekle beraber ortalama 2000 tl civarındadır. Ancak merak etmeyin İstanbul boğazında adalar turu için tekne kiralama fiyatları konusunda her bütçeye uygun seçenekler mevcut. Teknede adalar turu fiyatlarını etkileyen faktörleri incelediğimizde karşımıza çıkanlar kısaca şunlar;

  • Varış/kalkış yapacağınız yer
  • Organizasyonunuzda istediğiniz ekstra hizmetler
  • Tercih ettiğiniz teknenin veya yatın hizmet ve donanım düzeyi
  • Adalar turunuzda olacak kişi sayısı
  • Kaç saatlik bir adalar turu organizasyonu yapmak istediğiniz.

Adalara Tur Saatleri

Adalara gitmek istiyor fakat uygun tur saati bulamıyor musunuz? Öyleyse adalara tur düzenleyip kendi vaktinize uygun bir gezi düzenleyin. Sevdiklerinizle istediğiniz saatte sizin belirlediğiniz süreler içerisinde acele etmeden gezinizin keyfini çıkarın. İstanbul adalar turu için vazgeçilmez fırsatları ayağınıza Teknevia ayrıcalığıyla sunmaya devam ediyor.

İstanbul Adalar Turu Nereden Kalkıyor?

Adalar turu için yüzlerce farklı tur arasından bütçenize uygun olanı aramakla vakit kaybetmeyin. Teknevia aracılığıyla siz nereden kalkmak istediğinizi belirtin yüzlerce farklı tur size teklif versin. Hem kendinizi özel ve konforlu hissedin hem de onlarca turu arama zahmetinden kurtulun. Teknevia iyi yolculuklar diler.

Diğer Yiyecek ve İçecek Seçenekleri

Teknede adalar turu organizasyonum yemeksiz olmasın diyorsanız organizasyonunuzu yemekli, yemeksiz veya kokteyl şeklinde planlayabilirsiniz. 3 seçenekte de alkollü içecek tercihi yapabilir, kendiniz getirebilir veya yalnızca alkolsüz içecekleri tercih edebilirsiniz. Alkol tercihi yaptığınızda ise birçok yerli yabancı içkiyi rezervasyonunuza dâhil edebilirsiniz. Alkolünüzü kendiniz getirmek istiyorsanız dışarıdan alkol getirmek istiyorum seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Yemekli yapacağınız adalar turu organizasyonunuzda ise en az 2 saatlik rezervasyon yapmanız faydanıza olacaktır. Aksi takdirde acele etmek zorunda kalarak eğlenceye vakit ayıramayabilirsiniz.

Rehber Hizmeti

Adalar turu yapmak istiyor fakat çevreye ve tarihi dokuya hakim değil misiniz? Misafirlerinizin yanında mahcup olmak istemiyor ve ev sahipliğinizi sonuna kadar göstermek mi istiyorsunuz? Organizasyona ait tercihler kısmından rehber hizmeti seçebilir yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz. Hem misafirlerinize, ailenize daha çok vakit ayırabilir hem de gezinin keyfini soluksuz çıkarabilirsiniz.

Tekne Süsleme & Masa Süsleme

Adalar turu organizasyonunda dekor ve süsleme önemli bir unsur, üstelik yardım da gerektiren bir iş. Adalar etrafında yavaşça yol alırken göz alıcı ve ilgilerin odağı olmak istiyorsanız tekne süsleme tam size göre. Zor bir iş gibi gözükebilir ama sizin bunlar için yorulmayın diye organizasyonunuzun tercihleri kısmında ‘tekne süsleme’ve ‘masa süsleme’seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır. Özel olarak istediğiniz bir şey varsa ‘ek talepler’kısmına not olarak yazabilirsiniz.

Pasta Kesme Seremonisi

Teknede veya yatta yapacağınız adalar turu organizasyonunuzda adalar turu pastasını kendiniz getirebilir veya firmadan tedarik edebilirsiniz. Pastasını kendiniz getirecekseniz notlar kısmında talebi açarken belirtmeniz faydanıza olacaktır. Tekneden tedarik edecekseniz pasta kesme seremonisi işaretleyin ve nasıl bir pasta istediğinizi talebinizi açarken notlarda belirtin.

Teknede Adalar Turu Organizasyonunda Fotoğraf ve Video Çekimi Hizmeti Var Mı?

Teknede adalar turu organizasyonlarımızda fotoğraf ve video çekimi hizmetlerimizin yanı sıra Hd drone ve klip hizmetimiz de bulunmaktadır. Adalar turunuzun unutulmaz olmasını istiyorsanız sevdiğinizle geçirdiğiniz eşsiz anları dijital ortama aktararak ölümsüzleştirebilirsiniz.

Ekstra Müzik Seçeneği

Tercih ettiğiniz müzik ve eğlence türüne göre de seçeneklerimiz var. Siz de organizasyonunuzda sadece müzikle ilgilenen profesyonel biri olmasını istiyorsanız dj ekstra hizmeti almak tam size göre. Adalar etrafında güzel müziklerle kaliteli vakit geçirmek elinizde. Bizim istediğimiz müzikleri çalacak mı diye düşünüyorsanız hiç merak etmeyin. Dj’inize müzik listesi verebilir eğlence sırasında da misafirlerinizin istediği şarkıları çaldırabilirsiniz. Unutmayın teknede adalar turu organizasyonunuzda her şey sizin için. Talebinizde dj seçeneğini tercih ettikten sonra fiyat tekliflerini değerlendirirken rezervasyon yapacağınız teknenin imkânlar kısmından müzik sistemi olup olmadığına dikkat etmeyi unutmayın. Aksi takdirde organizasyonunuzda sorun yaşayabilirsiniz. Mükemmel bir teknede adalar turu geçirmeniz dileğiyle…

Kemancı

Adalar turunuza ayrı bir hava ve romantik bir esans katmak isterseniz kemancı tam size göre! Birbirinden eşsiz parçaların adaların tarihi dokusuyla oluşturduğu büyüleyici birlikteliği anlatmak işten bile değil.

Adalar Turunda Özel: İsimli Karşılama Panosu

Özel isimli karşılama panosu ile misafirlerinize kendilerini özel hissettirebilir adalar turunuzun keyif verici faktörlerini bir tıkla artırabilirsiniz.

Teknede Adalar Turu Organizasyonunuzu Neden Teknevia Üzerinden Yapmalısınız?

Teknevia üzerinden teknede adalar turu organizasyonunuz için talep oluşturduğunuzda başka hiçbir sitede olmayacak şekilde organizasyonunuzun tüm içeriğini belirleyerek onlarca tekne sahibinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Teknevia’nın çalıştığı tüm firmalar sigortalı ve resmî belgelere sahip firmalardır. Ek olarak etkinlik öncesinde etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde etkinlik danışmanlığı alabilirsiniz. Fiyat tekliflerini teknelerin hem görsellerini hem imkanlarını hem de güvenlik ekipmanlarını inceleyerek karşılaştırabilir, önceki müşteri yorumlarını okuyabilir ve dilediğiniz tekneyi 7/24 online ön ödeme yaparak rezerve edebilirsiniz. Teknevia ihale usulü çalıştığı için teknede adalar turu organizasyonunuzu Teknevia ile en uygun fiyata organize edebilirsiniz.