Teknede Nişan Kına

Düğün öncesi son adımınız teknede olsun

Teknede Kına Gecesi Organizasyonu

Hayatımızda bazı önemli özel günlerimiz vardır ve o günlerin en güzeli, en iyisi olması için çokça uğraşırız. Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlar da evlilik yolunda atılan en güzel adımlardandır. Peki, böyle önemli günleri nasıl daha da unutulmaz hale getirir ve özel kılarız? Mekân konseptini direkt farklı bir boyuta, denize taşımak oldukça estetik bir fikir. Yani teknede kına gecesi yapmak en iyi tercih olacaktır.

Neden Teknede Kına Gecesi?

Teknede kına gecesi organizasyonları son zamanlarda oldukça tercih ediliyor.

 • Kına gecesi organizasyonunuzun içeriğinizi tamamen kendi istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Teknede kına gecesi yapmaya karar verdiğinizde tamamen kendinize göre saatini, biniş/iniş noktasını ve tüm organizasyonunuzun içeriğini ayarlayabilirsiniz.
 • Salonların, mekânların kurallarına uymak durumunda değilsiniz ya da orada şu yemek şu süsleme var mı diye düşünmenize gerek yok.
 • Teknede kına gecesi organizasyonları herhangi bir lüks salonda veya mekânda yapacağınız bir tören rezervasyonuna göre genelde daha uygun ve daha lüks bir organizasyondur. Bu sayede hem siz hem misafirleriniz daha özel hissedecek hem de ödediğiniz ücretin gerçekten karşılığını alacaksınız. çünkü lüks salonlarda ve lüks mekânlarda yer kiraları ve diğer sabit giderler yüksek olduğu için bu ödeyeceğiniz fiyata her mekânda yansır. Ama teknelerde durum böyle değildir ve gerçekten ödediğiniz tutar endeksinde hizmet alırsınız.
 • Sıradanlık size göre değilse ve yeniliklere açıksanız kına gecenizi teknede yapmak bunun en eğlenceli ve modern hali olacaktır. üstelik bir deniz manzarasına bakmaktansa bu özel gününüzde manzaranın tam içinde olmak da oldukça romantik olacak.

Teknede Kına Gecesi Fiyatları

Kına gecesi için tekne kiralama fiyatları ne kadar? Teknede kına gecesi fiyatları yaklaşık olarak 2000-3000TL olmakla beraber firmadan firmaya ve tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir. Ancak merak etmeyin boğazda kına gecesi için tekne kiralama fiyatları konusunda her bütçeye uygun seçenekler mevcut. İstanbul’da teknede kına gecesi organizasyonlarının fiyatlarını etkileyen faktörleri incelediğimizde karşımıza çıkanlar kısaca şunlar;

Varış/kalkış yapacağınız yer

 • Organizasyonunuzda istediğiniz ekstra hizmetler,
 • Tercih ettiğiniz teknenin veya yatın hizmet ve donanım düzeyi,
 • Nişan kına organizasyonunuzda olacak kişi sayısı,
 • Kaç saatlik bir nişan kına organizasyonu yapmak istediğiniz.

Teknede Kına Gecesi Nasıl Yapılır?

Kına geceleri kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahip, özellikle de kadınlar için oldukça ince ayrıntılarla düşünülmesi gereken bir organizasyon. ‘Teknede kına gecesi nasıl yapılır?’ gibi sorularınız varsa hiç meraklanmayın çünkü normal bir salon organizasyonundan çok daha farklı ve yıllarca unutulmayacak bir biçimde olacak. Biz de sizler için oldukça ince düşündük ve geniş seçenekli bir tercih listesi hazırladık.

Teknede Nişan Nasıl Olur?

Nişan, evlilik yolunda atılan ilk tören etkinliğidir. Teknede nişan düzenlemek de bu heyecanlı yolda sizleri el üstünde hissettirecektir. Teknede nişan yapmak bir salon etkinliğine göre daha modern ve şık bir tercihtir. Lüks salonlarda ve lüks mekânlarda yer kiraları ve diğer sabit giderler yüksek olduğu için ödeyeceğiniz fiyat her mekânda yansır. Ama teknelerde durum böyle değildir ve gerçekten ödediğiniz tutar endeksinde hizmet alırsınız.

Teknede Nişan İçin Ekstra Hizmetler

Teknede nişan yapmak, bir salon merasiminden daha keyifli geçecektir. Aileniz, arkadaşlarınız, misafirleriniz yıllarca bu geceyi konuşacaklar ve herkes yüzünde bir gülümseme ile hatırlayacak.

 • Gelin Hanıma Kaftan Seçenekleri
 • Gelinin Arkadaşları İçin Kaftan
 • Kına Tepsisi Bendir ve Yelpaze
 • Gelin Duvağı ve El Gülü
 • Misafir Sayısınca Kuru ve Yaş Kına

Gün gelin hanıma ait olduğundan o, arkadaşları ve misafirleri için alabilecekleri en iyi hizmetle beraber çeşitli seçenekler sunduk. Bir salonda düzenlemek yerine teknede nişan yapmak siz ne isterseniz o olacak demektir.

Gelin Kına çıkışı Ve Kına Ekibi Koreografisi & Taht Hizmeti ve Aksesuarları

Teknede kına gecesi yapmak geceyi özelleştirdiği gibi buna biraz gösteriş katmak da gayet yerinde olacaktır. Kına ekibi koreografisi, taht hizmeti ve aksesuarları sizi bir kraliçe gibi hissettirecek çünkü o günün parlayan yıldızı sizsiniz.

Testi Kırma Seremonisi

Bildiğiniz üzere nişan, kına, düğün gibi törenlerde testi kırmak geleneklerimizden birisidir. Nazar çıkartma ve bereket için yapılır. Teknede nişan-kına yapmanız sizi hiçbir geleneğimizden de alıkoymayacak. Tek yapmanız gereken yukarıdaki tercih listesinden testi kırma seremonisi seçeneğini işaretlemek.

Davul Show ile Damat Baskını & Davul ile Gelin çıkışı

Teknede kına yapmak derken hiç basit düşünmeyin, davul show ile damat baskını seçeneğini normal bir salonda bile duyamazdınız. Davulu, halk olarak çok seviyoruz. Davulsuz her merasim eksik demektir. üstelik teknede kına düzenlediğinizde eğlencenizi salonların belirlediği saatte kesmek gibi bir durumla karşılaşmazsınız, saatleri siz belirlersiniz.

Diğer yiyecek ve içecek seçenekleri

Teknede nişan ve kına gibi organizasyonlarda tabii ki de yemeden içmeden olmaz. Teknede nişan, kına organizasyonum yemeksiz olmasın diyorsanız organizasyonunuzu yemekli, yemeksiz veya kokteyl şeklinde planlayabilirsiniz. 3 seçenekte de alkollü içecek tercihi yapabilir, kendiniz getirebilir veya yalnızca alkolsüz içecekleri tercih edebilirsiniz. Alkol tercihi yaptığınızda ise birçok yerli yabancı içkiyi rezervasyonunuza dâhil edebilirsiniz. Alkolünüzü kendiniz getirmek istiyorsanız dışarıdan alkol getirmek istiyorum seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Alkol tercih etmeyen misafirleriniz için alkolsüz içecek seçeneğimiz de mevcuttur. Yemekli yapacağınız nişan-kına organizasyonunuzda ise en az 2-3 saatlik rezervasyon yapmanız faydanıza olacaktır. Aksi takdirde acele etmek zorunda kalarak eğlenceye vakit ayıramayabilirsiniz.

Pasta Kesme Seremonisi

Teknede veya yatta yapacağınız nişan veya kına organizasyonunuzda doğum günü pastasını kendiniz getirebilir veya firmadan tedarik edebilirsiniz. Pastasını kendiniz getirecekseniz notlar kısmında talebi açarken belirtmeniz faydanıza olacaktır. Tekneden tedarik edecekseniz pasta kesme seremonisi işaretleyin ve nasıl bir pasta istediğinizi talebinizi açarken notlarda belirtin.

Çeşitli Müzik Seçeneği

Tercih ettiğiniz müzik ve eğlence türüne göre de seçeneklerimiz var. Siz de organizasyonunuzda sadece müzikle ilgilenen profesyonel biri olmasını istiyorsanız dj ekstra hizmeti almak tam size göre. Bizim istediğimiz müzikleri çalacak mı diye düşünüyorsanız hiç merak etmeyin. Dj’inize müzik listesi verebilir eğlence sırasında da misafirlerinizin istediği şarkıları çaldırabilirsiniz. Unutmayın teknede nişan-kına organizasyonunuzda her şey sizin için. Talebinizde dj seçeneğini tercih ettikten sonra fiyat tekliflerini değerlendirirken rezervasyon yapacağınız teknenin imkânlar kısmından müzik sistemi olup olmadığına dikkat etmeyi unutmayın. Aksi takdirde organizasyonunuzda sorun yaşayabilirsiniz. Mükemmel bir teknede nişan- kına töreni geçirmeniz dileğiyle…

Canlı Müzik Gitar

Dj ya da o tarz eğlence hoşunuza gitmiyorsa canlı müzik gitar veya kemancı seçeneğini de seçebilirsiniz.

Fotoğraf video çekimi – HD drone ve Klip

Alanında uzman ekiplerimizle HD drone ve klip hizmeti ile bu eşsiz nişan-kına etkinliğinizi ölümsüzleştirebilir, gelecekte dönüp bakınca güzel anılarla dolu bir albüm oluşturabilirsiniz.

Teknede Nişan Kına Organizasyonunuzu Neden Teknevia üzerinden Yapmalısınız?

Teknevia üzerinden teknede nişan kına organizasyonunuz için talep oluşturduğunuzda başka hiçbir sitede olmayacak şekilde organizasyonunuzun tüm içeriğini belirleyerek onlarca tekne sahibinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Teknevia’nın çalıştığı tüm firmalar sigortalı ve resmi belgelere sahip firmalardır. Ek olarak etkinlik öncesinde etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde etkinlik danışmanlığı alabilirsiniz. Fiyat tekliflerini teknelerin hem görsellerini hem imkanlarını hem de güvenlik ekipmanlarını inceleyerek karşılaştırabilir, önceki müşteri yorumlarını okuyabilir ve dilediğiniz tekneyi 7/24 online ön ödeme yaparak rezerve edebilirsiniz. Teknevia ihale usulü çalıştığı için teknede nişan veya kına organizasyonunuzu Teknevia ile en uygun fiyata organize edebilirsiniz.

Devamını gör