Kiralık Azimut 22m Motoryat - 347

Arnavutköy, İstanbul
Lüks Motoryat-Sahibi: ömer
Yemekli Kapasite: 15 - Tam Kapasite: 20
ömer

Kiralama Şartları

Bu tekneyi dönüş beklemeden anında rezerve edebilirsiniz
Minimum kiralama süresi: 2 saat
Kalan ödeme seçenekleri: Nakit veya Havale
🔥 Bu tekne kışa uygun! 🔥
Hava durumundan korkmanıza gerek yok! Bu tekne sahip olduğu Isıtıcı, Kapalı Alan, Branda imkanlarıyla kışa tamamen uygun.

Kullanım Şartları

Dışarıdan organizasyon firması getirilebilirSes sistemi var ve kullanabilirsinizDışarıdan fotoğrafçı getirilebilirKına için organizatör getirilebilirAlkol kullanılabilirKabin kullanımı yasaktır

İmkanlar

Usb Girişli Ses SistemiBluetooth Ses Sistemiİç Mekan HoparlörDış Mekan HoparlörWcPlaystation

Güvenlik Ekipmanları

Can SimidiCan YeleğiAcil Durum YekesiTehlike İşaret FişeğiYangın Söndürücüİlk Yardım Malzemeleri
İstanbul Boğazı'nda uzun yıllardır sunduğumuz profesyonel hizmetimizle güvenlik ve konforu ön planda tutarak sizlere unutulmaz anlar yaşatma garantisini sunuyoruz. Turlarımız Arnavutköy, Kuleli, Kuruçeşme, Beylerbeyi limanlarından başlamaktadır. Farklı limanlardan iniş-biniş yapmak için ekstra yanaşma ücreti alınmaktadır. 2 saatlik turlarda Emirgan - Ortaköy arasında, 3 saatlik turlarda 3. köprüyü görebileceğiniz bir rota veya Kız Kulesi ile tarihi yarım ada turu yapmaktayız. Rotamızı özel isteklerinize göre özelleştirebiliriz. Teknemiz Azimut 68 plus teknesidir. Sayılı çok özel lüks teknelerdendir. Kapalı salonumuzda TV, Netflix, Youtube ve PlayStation bulunmaktadır. Siz gezinizi gerçekleştirirken çocuklarınız güvenli bir şekilde oyun oynayabilir veya salonda istediği şeyi izleyebilir. Boğaz manzaralı sinema geceleri yapabilir veya maç seyredebilirsiniz. Ses sistemimiz ve TV'miz çok kalitelidir. Teknemizde ısıtıcı ve kapalı alan mevcuttur. Soğuk havadan çekinmeden sıcacık ortamda turunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Her türlü alkol ve kahve bardağı teknede mevcuttur. Süsleme ekstrası alan müşterilerimiz için tekne süslemesi sizlerin isteklerine göre yapılmaktadır. Tura katıldığınızda her şeyin hazır olması için istediğiniz yemek menüsü, fasıl ekibi, profesyonel fotoğraf video çekimi, volkan gösterisi ve boğazda lazer gösterisi gibi ekstraları rezervasyon yapmadan önce seçebilirsiniz. Kendi yiyecek ve içeceklerinizi getirdiğinizde teknedeki tabak, bardak, buz ve buzdolabı gibi materyallerden faydalanmak için servis hizmeti seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca, teknemizde çay ve kahve ikramımız mevcuttur. İstanbul Boğazında keyifli bir tur için deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle sizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Özellikler

Taşıt Tipi:Motoryat
Marka:Azimut
Model:68s
Yapım Yılı:2003
Son Bakım/Onarım Yılı:2023
Tuvalet Sayısı:4
Taşıt Uzunluğu:22 metre
Bayrak:Türkiye
Yapım Malzemesi:Fiberglas
Sorunuz mu var?Teknevia müşteri temsilcisi kiralamalarınızda sizin yanınızda. Tıklayıp mesaj gönderebilirsiniz
(Yeni)
Temizlik0,0
Hizmet0,0
İletişim0,0
Fiyat / Performans0,0
Benzer Tekneler