🔥 Kışa uygun tekneleri
görüntüleyin
🔥

Balık Tutma Turları

Tekneyle açılıp balık tutmayı deneyin

Hem profesyonel balıkçılar hem de hobi olarak balık tutmayı seven kişiler için balık tutma turları en keyifli vakit geçirme etkinlikleridir. Birçok balıkçının bir araya geldiği balık tutma turu, tekne ya da yatlarla denizin engin maviliğine açılarak dinlenirken eğlenilen bir aktivite olmaktadır. Yüzlerce çeşit balık arasından oltaya denk gelecek balıkları merakla beklemek sizce de çok zevkli bir hafta sonu etkinliği değil midir?

Balık tutma sevdalıları için düzenlenen balık tutma turları İstanbul içerisinde de birçok farklı lokasyonlarda yapılabilmektedir. Balıkçıların sabahın erken saatlerinden itibaren verdikleri uğraş, akşam olup kovaların doldurmayı başaranlar için elbette ki hiç yorucu gelmez.

İstanbul’da balık tutmak için birçok yer bulunmaktadır. Balık tutmaya yeni başlayanlar için oldukça hevesli ve bir o kadar da meraklı bekleyişlerle huzurlu vakitler geçirecekleri balık tutma turu organizasyonları yoğun talep görmektedir. En az 2 saat en fazla 12 saatlik balık tutma turlarıyla kafanızı rahatlatırken, keyifli deniz manzarasıyla baş başa kalabilmeniz de mümkündür.

Kimler Balık Tutma Turlarına Katılabilir?

Tıpkı diğer hobiler gibi balık tutmanın da bir yaş sınırlaması yoktur. Sabırlı ve şanslı olmak suretiyle elleriniz dolu bir şekilde eve dönerken, tüm gün hafiflediğinizi ve dinlendiğinizi de hissedersiniz. Özellikle balık tutmayı alışkanlık haline getirmiş kişiler için düzenli olarak çıktıkları balık tutma turları, denizler hakkında da farklı bilgiler edinmelerini sağlamaktadır.

Balık tutmanın pek çok faydasının olduğunu biliyor muydunuz? Balık tutmak stresi azaltmak, balıklar hakkında bilgi sahibi olmak, huzur vermek ve sabretmeyi öğrenmek gibi birçok fayda sağlamaktadır. Büyük ve konforlu yat veya teknelerle balık tutma turlarına katılmak, bir sandalyenin üzerinde saatlerce yalnız olarak beklemekten çok daha eğlencelidir.

Oltanızı attığınız sudan çıkacak balıkları heyecanla beklerken, levrek, hamsi, çupra, çinekop, kalkan ve daha pek çok farklı balık türüyle karşılaşabilirsiniz. Yumurtlama ve büyüme dönemlerine göre çeşitli balıkları yakalamanız ve afiyetle yemeniz balık tutma turlarında mümkündür.

Denizde Vakit Geçirmeyi Sevenler İçin Düzenlenen Balık Avı Organizasyonları

Denizde vakit geçirmenin mevsimi yoktur. Yaz, kış ve bahar ayları birbirinden çeşitli balık türlerini tutmak için oldukça idealdir. Hangi mevsimde hangi balığın çıktığı, hangi balığın daha lezzetli olduğu ve tuttuğun balığı pişirmenin ne kadar keyifli olduğunu öğrenmek için siz de balık tutma turlarına katılmak istemez misiniz?

Odaklanmak ve sabretmekle doğrudan alakalı olan balık avları, çay veya kahve eşliğinde aynı aktiviteyi paylaşan kişilerle sohbet içerisinde gerçekleşmektedir. Oltanızı attığınız denizin içerisinden irili ufaklı birçok balığın kovanızda yer alması sizi hem tatmin hem de teşvik etmektedir. Tuzlu su balıklarının tadının da ayrı bir ünü vardır. Terapi niteliğindeki balık tutma etkinlikleri, özellikle hafta sonunu değerlendirmek isteyen kişiler için en iyi yoldur.

Teknevia Yat Kiralama ile Balık Tutma Turları

Balık tutma turlarında yat kiralamayı seçtikten sonra belirlemeniz gereken bazı kriterler bulunmaktadır. Organizasyona katılacak misafir sayısı, organizasyon saati ve tarihi, organizasyona dâhil olmasını istediğiniz hizmetler, (örneğin yeme-içme, sınırsız meşrubat, dışarıdan alkol getirmek gibi) ve yat kiralama için ayıracağınız bütçe. Teknevia bu kriterler doğrultusunda sizi en uygun yat sahipleriyle buluşturarak avantajlı hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar.

Hem sizin hem de ailenizin katılabileceği ve memnuniyet garantisi sunan balık tutma turları için kiralama ofislerine gitmenize gerek kalmadan tek tıkla ister mobilden ister web sitesi üzerinden kiralama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı, kolay ve bir o kadar da pratik olan Teknevia yat ve tekne kiralamaları, müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeterek ek taleplerini de karşılamaktadır.

Tekne ile Balık Tutma Turu Fiyatları

Teknevia, sizlerin keyifli vakitler geçirebileceği aracısız tekne kiralamalarıyla balık tutma turları düzenlemektedir. 2100 TL ile 12.100 TL arasında değişkenlik gösteren tekne ve yat kiralama fiyatları, dâhil edeceğiniz hizmetlerle birlikte belirlenmektedir. Katılımcı sayısı, organizasyonun içeriği ve organizasyon saati tekne ile balık tutma turlarında fiyatı etkileyen diğer faktörlerdir.

İstanbul balık tutma turları için en iyi seçenek olan Teknevia, hem yat hem de tekne kiralamalarıyla en uygun fiyatları sunmaktadır. İstanbul’dan kaçmak istediğiniz ve sakinlik aradığınız günlerde, önceden rezervasyon yaparak Teknevia’da yer alan yat veya tekneleri rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

İstanbul’da Balık Tutma Turları

İstanbul’un uzaktan bakmaya yetmeyecek güzellikteki boğazına yat ve teknelerle açılarak balık tutmanın keyfine hiç vardınız mı? Eğer varmadıysanız Teknevia bu hizmeti sizler için düzenleyerek, hem balık tutmayı hem de balık yemeyi sevenleri bir araya getiriyor. Teknevia tekne ve yat kiralamalarıyla dilediğiniz tarihte ve dilediğiniz sürelerde balık tutma turları düzenlemenizi sağlıyor.

Balık Tutmak İçin Yat ve Tekne Arayanlara Teknevia

Balık tutma turu İstanbul içerisinde gerçekleştirebileceğiniz ve son derece mutlu bir gün geçirebileceğiniz bir etkinliktir. Ailecek katılabileceğiniz balık tutma organizasyonları Teknevia üzerinden kiraladığınız tekne ya da yatlarla çok daha keyifli bir hal almaktadır. Özellikle balıkların yoğun olduğu dönemlerde yani kış aylarında daha fazla katılım sağlanan balık tutma turları, en cazip fiyatlarla Teknevia kiralık tekne ve yatlarında yapılmaktadır.

Balık tutma turları size sadece sahil kıyılarına bağlı kalmadan denizin ortasından hem manzaranızı izleyeceğiniz, hem de balık tutma hobinizi gerçekleştirebileceğiniz bir imkan sunar. İster amatör ister profesyonel olun, balık tutmanın keyfine vardıktan sonra elinizden oltanın düşmeyeceğini garanti ederiz.

Teknevia Yat ve Tekne Kiralamayla Katılabileceğiniz En İyi Aktivite: Balık Tutma Turları

İstanbul’un en sakin yeri olan denizi ve denizin üzerinde süzülen yatınız ile balık tutmayı çok daha fazla sevebilirsiniz. İster yat ister tekne kiralayarak açılacağınız Marmara Denizinde vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Teknevia’nın sunduğu kolaylıklar ile yat ve tekne kiralamalarınızı en hızlı şekilde yapabilir, balık tutma hayallerinizi ertelemeye son verebilirsiniz.

Balık tutmak için en çok tercih edilen günün erken saatleri, balık tutma turlarında da sizin belirleyeceğiniz saat aralığında sürmektedir. Organizasyonunuzun başlangıç ve bitiş noktasını seçerek hem size yakın kalkış noktasından ulaşım sağlayabilir hem de İstanbul’un dilediğiniz kıyısında vakit geçirebilirsiniz.

Teknevia sayesinde birçok farklı yat ve tekne sahibinden fiyat alabilir, her istediğiniz tarih aralığında balık tutma turlarına katılabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde kiralama fiyatları alabileceğiniz, tekne ya da yat fiyatlarını birbirleriyle kıyaslayabileceğiniz aracısız platform Teknevia, tüm organizasyonlarınızı yapabileceğiniz yat ve tekneleri sizlere sunmaktadır.

Devamını gör