Teknede İş Yemeği

Lüks bir teknede yemek eşliğinde bir toplantı

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Teknede İş Yemeği Tekneleri

Teknede İş Yemeği Organizasyonu

Kurumsal iş yemekleri için son dönemlerde en popüler mekânlardan bile daha çok tercih edilen organizasyon türü yat ve tekne kiralamalarıdır. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yalnızca size tahsis edilmiş tekne ve yatlarla hem keyifli bir akşam yemeği yemeniz hem de izole bir ortamda iş görüşmelerini yapmanız mümkündür.

Kurumsal ortama uyum sağlayacak şekilde düzenlenen Teknevia yat ve teknelerinde çalışma arkadaşlarınızı, ortaklarınızı, şehir dışından gelen misafirleriniz ve çalışanlarınızın ailesini ağırlayacak hem kutlamalarınızı hem de profesyonel şirket yemeklerinizi düzenleyebilirsiniz. Teknevia ile birlikte yaptığı tekne ve yat kiralamalarından memnun ayrılan her müşterimiz gibi size de iş yemekleriniz için kiralama işlemi haricinde tavsiye edebileceğimiz sayısız hizmet mevcuttur.

İş yemeği için kalabalık salon, kafe ve restoranlardan ziyade daha sakin bir yer arayanlar için İstanbul Boğazı’na açılan bir yat veya tekne oldukça ideal bir alternatif olacaktır. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan şirketlerin de iş yemeklerini düzenlediği Teknevia organizasyonlarına çalışma arkadaşlarınızla birlikte katılmayı düşünmez misiniz?

Teknede İş Yemeği

Teknede şirket yemeği organizasyonu hem çalışanlarınızı hem de bayilerinizi ağırlayabileceğiniz şık bir ortam sunmaktadır. Kahvaltı, öğlen yemeği ya da akşam yemeği için tercih edilen teknede iş yemeği etkinliklerinde cazip fiyatlarla kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da iş yemeği düzenleyecek şirketler için en ideal kiralama platformu olan Teknevia fotoğraf ve video çekimi, pasta, özel isimli karşılama panosu, müzik performansı gibi çeşitli hizmetleri size sunar. Tercih edeceğiniz servislerle beraber hem rahat edeceğiniz hem de üstün hizmet kalitesi alacağınız bir kiralama işlemi için Teknevia’dan rezervasyon talebi oluşturmanız yeterli.

Tüm kurumsal organizasyonlarınızı belirlediğiniz hizmetler dâhilinde planlayabileceğiniz Teknevia ile ister yat ister tekne kiralamalarını oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Fiziki bir ofise gitmenize gerek kalmadan, kiralama işlemini ayağınıza getiren Teknevia’nın birbirinden güzel teknelerini kiralamak için hala bekliyor musunuz?

Yatta Şirket Yemeği Etkinliği

Kendi misafirlerimiz gibi ağırlayacağımız çalışanlarınız ve iş arkadaşlarınızla hem resmi hem de keyifli bir etkinlik düzenlemenizi sağlıyoruz. Sizler için üstlendiğimiz hizmetlerle birlikte çalışanların ailelerin de dâhil edildiği iş yemekleri için yeme-içme, sınırsız meşrubat ve alkollü içecekler gibi pek çok farklı hizmet bulunmaktadır.

İstanbul dışından gelen konuklarınızın da son derece memnun kalacağı yatta şirket yemeği etkinliğini düzenli olarak tekrarlayabilir ve profesyonel bir organizasyon hizmeti alabilirsiniz. İş yemeği konseptiyle sizin için çalışan Teknevia, her özel gününüzde olduğu gibi şirket yemeklerinizde de yanınızda.

Zengin menü içeriğimizle iş yemeğinizde misafirlerinizi etkileyici bir ziyafet verebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen hizmetlerimiz ve Teknevia aracısız kiralama platformu sayesinde hızlı bir rezervasyon oluşturarak kiralama işleminizi hemen tamamlayabilirsiniz.

İş Yemeği İçin Teknevia

İş yemekleri genellikle düzenli olarak ayda 1 kez veya yılda 1 kez şeklinde yapılmaktadır. Fakat bunlarla beraber özel günlerde de özellikle çalışanların ailelerinin de bulunduğu iş yemeklerinde hem eğlence hem de motivasyon bir arada sağlanmış olur. Keyifli bir etkinlik vadeden Teknevia ile beraber tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirebilir, tekne ve yat kiralamalarını en kolay şekilde yapabilirsiniz.

Teknevia aracısız kiralama platformu sayesinde tekne veya yatlarda hem ambiyansı hem de konfor ortamlarıyla çalışanlarınız için son derece güzel bir motivasyon yemeği düzenlemek istemez misiniz? Öyleyse web sitemizden iş yemeği organizasyonunu seçerek tercihlerinizi belirleyebilir ve tüm misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz etkinler oluşturabilirsiniz.

Sizler için 12 ay boyunca kesintisiz hizmet veren Teknevia, belirleyeceğiniz her hizmet tercihine ve tarih aralığına uygun tekliflerle sizlere yardımcı olmaktadır. Önemli iş ortaklarınızı ve misafirlerinizi konuk edeceğiniz yat ve teknelerde lüks bir iş yemeği yiyebilir, toplantılarınızı profesyonel bir biçimde yürütebilirsiniz.

Kaliteli Hizmetlerle Şirket Yemeği Organizasyonu

Kalabalık iş yemeklerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? O halde Teknevia’nın sunduğu kaliteli hizmetlerle beraber yat ve tekne kiralama servislerinden yararlanabilirsiniz. İş yemeği organizasyonu için bütçenizi ve misafir sayınızı belirleyerek kiralama işlemini tek tıkla yapabilirsiniz.

Alkollü içecekler, masa süsleme, sınırsız meşrubat, tekne ve yat süsleme gibi hizmetlerden dilediğinizi seçerek organizasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Sunduğumuz olanaklar çerçevesinde isteklerinize uygun bir etkinlik düzenlemenizi sağlayarak, sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Teknede Şirket Yemeği Organizasyonu Fiyatları

Motivasyon yemekleri, şirket toplantıları ve bayi yemekleri için en doğru adres olan Teknevia, lüks ve konforlu yat ya da tekne kiralamalarında bir numaradır. Çalışanları için en iyisini isteyen işverenlerin Teknevia ile gerçekleştireceği organizasyonlardan tamamen mutlu ayrılacağının garantisini vermekteyiz.

Teknevia ile yat kiralamalarıyla İstanbul boğazının eşsiz manzarasıyla birlikte iş toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hem konforlu hem de sınırsız hizmet seçenekleriyle Teknevia üzerinden kiralayacağınız yat ve teknelerden oldukça memnun kalacaksınız. Bugünden yerinizi ayırtmak ve rezervasyon yapmak için İş Yemeği organizasyonunu seçerek yat ve tekne sahiplerinden fiyat alabilirsiniz.

Yat ve tekne kiralama fiyatlarının nasıl belirlendiğini merak mı ediyorsunuz? Hemen açıklayalım. Fiyatların belirlenmesindeki faktörler arasında organizasyon süresi önemli bir rol oynamaktadır. Seçilen ek hizmetlerle birlikte şekillenen yat kiralama ve tekne kiralama tutarları 2900 TL ile 12900 TL arasında geniş bir fiyat aralığına sahiptir.

Teknevia Yat ve Tekne Kiralamalarıyla İş Yemeği Etkinliğinizi Özelleştirin

Dışarıdan alkol getirmek istiyorum, alkolsüz içecek istiyorum ve 4 farklı menüden oluşan yemek menüsü istiyorum gibi taleplerinizi belirterek organizasyonunuzun seçimleriniz doğrultusunda kendiniz belirleyebilirsiniz. Teknevia ile kiralayacağınız yat ve teknelerde denizin ortasında şık bir yemek yiyerek çalışanlarınızın ve kendinizin keyifli vakitler geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Ev sahipliğini yapacağınız iş yemeği etkinliklerinde konuklarınıza sınırsız hizmet sunmak için Teknevia’yı tercih edebilir, yat ve tekne kiralamalarıyla lüks bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz gün ve tarihlerde yat ve tekne sahipleriyle direkt olarak iletişime geçerek bütçenize uygun bir kiralama işlemi yapmak istemez misiniz?

Şirket Yemekleri İçin Teknevia ile Yat Kiralama

Kafe ve restoran ortamından çok daha konforlu olan yat ve teknelerde hem boğaz turu yapabilir hem de şirket yemeklerinizi organize edebilirsiniz. Teknevia’nın yalnızca %10 komisyon ile sağladığı hizmetler arasında yat ve tekne kiralama hizmetlerinin yanı sıra organizasyon içeriği ve tercihleri de yer almaktadır.

Mobil uygulamamızdan veya internet sitemizden bize ulaşarak hizmet detaylarıyla alakalı bilgi alabilir, tüm ek taleplerinizi iletebilir ve organizasyon fiyatlarını görebilirsiniz. Size özel açılan müşteri panelinden tekne ve yat sahiplerinin organizasyon süresi ve organizasyona katılacak misafir sayısına göre belirlediği ücretlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hem pratik hem de güvenilir bir kiralama platformu olan Teknevia’nın müşteri memnuniyet oranı da oldukça yüksektir. Sizin için her detayı düşündüğümüz ve mutluluğunuzu sağlamak için birçok farklı hizmet sağladığımız Teknevia ailesi olarak, iş yemeklerinizi organize etmekten onur duyarız.

Aklınızdaki soru işaretleriniz ve diğer bilgilendirmeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kiralama işleminin başlangıcından itibaren sizlere destek olmayı ve sizler için en kaliteli hizmeti vermeyi misyon edinmiş Teknevia’yı tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.