Boğaz Turu

İstanbul boğazının muazzamlığına şahit olun

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Boğaz Turu Tekneleri

Teknede Boğaz Turu

İstanbul Boğazı ya da tarihi adıyla Bosphorus, Asya ve Avrupa kıtalarını birbirinden ayıran ve Marmara Denizi ile Karadeniz’i birbirine bağlayan uluslararası su yolu ve eşsiz bir boğazdır. Boğaz, İstanbul’un gözbebeğidir ve bakmaya doyamadığımız bir manzaradır. Boğaz turu da bu manzaraya yakından tanık olabildiğimiz en keyifli seyahatlerden biridir. İster arkadaşlarınızla ister eşinizle, sevgilinizle baş başa İstanbul Boğazı’nın ışıkları altında eşsiz manzaranın tadını çıkarmak gerçekten heyecan verici. Klasik Boğaz turuna katılmak için birçok seyahat firması mevcut ancak en iyi deneyimi Teknevia’dan başka yerde bulamayacağınızdan eminiz.

İstanbul Boğaz Turu İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Boğaz turu için tekne kiralama fiyatları ne kadar? Bu soru boğaz turu yapmayı planlayanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Boğaz turu fiyatları tahmin edebileceğiniz gibi firmadan firmaya ve tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir. Ancak merak etmeyin boğaz turu için tekne kiralama fiyatları konusunda her bütçeye uygun seçenekler mevcut. Teknede boğaz turu fiyatlarını etkileyen faktörleri incelediğimizde karşımıza çıkanlar kısaca şunlar;

  • Varış/kalkış yapacağınız yer
  • Organizasyonunuzda istediğiniz ekstra hizmetler
  • Tercih ettiğiniz teknenin veya yatın hizmet ve donanım düzeyi
  • Turunuzda olacak kişi sayısı
  • Kaç saatlik bir tur organizasyonu yapmak istediğiniz.

Boğaz Turu Kaç Saat Sürer?

Uzun Boğaz Turu

Oldukça keyifli ve unutulmaz bir etkinlik olan boğaz turu için tercihinizi uzun boğaz turundan yana kullanmanız kesinlikle çok doğru bir tercih olacaktır. Uzun Boğaz turu yaklaşık 6 saat sürmektedir, bu süre sizin isteğinize göre değişip uzayabilir.

Kısa Boğaz Turu

Boğaz turu bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir seyahat olsa da ortalama 2 saat sürmekte fakat tercihinize göre bu süreyi uzatabilirsiniz.

Yatta Boğaz Turu

Yatta boğaz turu düzenlemek Teknevia ile çok kolay. Yatta boğaz turu yapmaya karar verdiğinizde kişi sayısı çok önemli. Çünkü İstanbul boğazındaki yatlar ortalama 10-15 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Siz de yatta mı yoksa teknede mi boğaz turu yapmak istediğinize karar verdiğinizde kişi sayısına dikkat etmelisiniz. Teknelerde ise kişi sayısı kapasiteleri çok daha fazla olabilmektedir.

Boğaz Turu Sırasında Görebileceğiniz Eserler

Boğaz 4 mevsimde de bize farklı güzelliklerini sunmaktadır, laleler ve erguvanlar açtığında daha bir nefes kesmektedir. Boğaz turu esnasında görebileceğiniz benzersiz eserlerden birkaçı da şunlardır: Dolmabahçe Sarayı, Anadolu Hisarı, Rumeli Hisarı, Ortaköy Camii, Topkapı Sarayı, Çırağan Sarayı, Beylerbeyi Sarayı, Kız Kulesi, Küçüksu Kasrı, Kong Ostorog Yalısı ve daha nicesi… Boğaz turunuzu daha kültürel hale getirmek isterseniz başarılı bir rehberimiz size eşlik edecektir. Bunun için tek yapmanız gereken organizasyona ait tercihler kısmından ‘Rehber’ seçeneğini seçmeniz yeterlidir.

İstanbul Boğaz Turu Limanları

İstanbul Boğaz Turu istediğiniz iskelelerden kalkıp aynı şekilde istediğiniz iskeleye bırakacaktır. Üsküdar Merkez İskelesi, Eminönü İskelesi, Ortaköy İskelesi, Beşiktaş Merkez İskelesi, Kadıköy Merkez İskelesi, Arnavutköy İskelesi, Bebek İskelesi, Beylerbeyi İskelesi, Karaköy İskelesi, Kuleli İskelesi.

Yatta Boğaz Turu Nasıl Özel Kılınır?

İstanbul Boğaz turumuz tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda alanında uzman profesyonel ekiplerce hazırlanmaktadır. Unutulmaz, nostaljik ve özel bir boğaz turu için HD Drone ve klip hizmetinden tutun da keman hizmetine ve dahi canlı müzik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Üstelik hoş bir anı olması için dilek feneri seçeneğimiz de mevcuttur.

Boğaz Turunda Pasta Kesme Seremonisi

Teknede veya yatta yapacağınız boğaz turu organizasyonunuzda pastanızı kendiniz getirebilir veya firmadan tedarik edebilirsiniz. Pastanızı kendiniz getirecekseniz notlar kısmında talebi açarken belirtmeniz faydanıza olacaktır. Tekneden tedarik edecekseniz pasta kesme seremonisi işaretleyin ve nasıl bir pasta istediğinizi talebinizi açarken notlarda belirtin.

Yatta Boğaz Turu Yemeğinde Neler Var?

Yiyecek ve içecek çeşitlerimiz ana yemek, ara sıcak, atıştırmalık, meze ve kahvaltılar olmak üzere 5 farklı başlık üzerinde çeşitlendirilmiştir. Ana yemek olarak karışık ızgara ve mevsim balığı ızgara olmakla beraber ara sıcaklardan kalamar, patates kızartması, sigara böreği ve paçanga böreği ile lezzeti doruklarında yaşayabilirsiniz. Gurme burgerimizle harika atıştırmalar yapıp patlıcan ezme, haydari, humus gibi mezelerle damak zevkinizi taçlandırabilirsiniz. İstediğiniz yiyecekleri Teknevia aracılığıyla en hızlı ve lezzetli şekilde temin edebilirsiniz.

Yatta Boğaz Turu Fiyatları Ne Kadar?

Yatta boğaz turu fiyatlarımız tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda değişkenlik göstermektedir. Size uygun kriterleri girerek partnerlerimizden gelen teklifleri değerlendirerek size en uygun teklifi alabilirsiniz.

Teknede Boğaz Turu Organizasyonunuzu Neden Teknevia Üzerinden Yapmalısınız?

Teknevia üzerinden teknede boğaz turu organizasyonunuz için talep oluşturduğunuzda başka hiçbir sitede olmayacak şekilde organizasyonunuzun tüm içeriğini belirleyerek onlarca tekne sahibinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Teknevia’nın çalıştığı tüm firmalar sigortalı ve resmi belgelere sahip firmalardır. Ek olarak etkinlik öncesinde etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde etkinlik danışmanlığı alabilirsiniz. Fiyat tekliflerini teknelerin hem görsellerini hem imkanlarını hem de güvenlik ekipmanlarını inceleyerek karşılaştırabilir, önceki müşteri yorumlarını okuyabilir ve dilediğiniz tekneyi 7/24 online ön ödeme yaparak rezerve edebilirsiniz. Teknevia ihale usulü çalıştığı için teknede boğaz turu organizasyonunuzu Teknevia ile en uygun fiyata organize edebilirsiniz.