Teknede Doğum Günü

Yeni yaşınızı arkadaşlarınızla denizde kutlayın

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Teknede Doğum Günü Tekneleri

Teknede Doğum Günü

Teknede doğum günü organizasyonları günden güne popülerleşiyor. İnsanların doğum günlerini teknede yapmasının birçok sebebi var. Özellikle gençler tarafından sıkça tercih edilen teknede doğum günü organizasyonları talebin artmasından dolayı profesyonel hizmet sağlayan firma çeşitliliğini de arttırıyor. Teknede doğum günü yapmaya karar vermeden ise doğum gününüzü eşinizle, sevgilinizle ya da bir arkadaşınızla baş başa mı yoksa grup olarak mı kutlamak istediğinize karar vermeniz sürecin planlanmasında faydanıza olacaktır. İster arkadaşlarınızla ister eşinizle, sevgilinizle baş başa İstanbul Boğazının ışıklarının altında pastanızı üflemek ve dans etmek kulağa çok hoş geliyor.

Neden Teknede Doğum Günü?

Teknede doğum gününün gittikçe popülerleşen bir organizasyon türü olduğundan bahsettik. Peki, teknede doğum günü neden mantıklı? İnsanların teknede doğum günü organizasyon yapmalarının birçok kişisel nedeni olmasıyla beraber herkes tarafından benimsenebilecek akıllıca nedenleri de mevcut. Bu sebeplerden kısaca bahsetmek gerekirse:

  • Başka insanlarla ortak bir mekân paylaşmanıza gerek kalmadan tamamen kendi misafirlerinizle eğlenebilmek. Dışarıda herhangi bir mekânda başkalarının bakışlarına maruz kalmak istemeyenler için biz bize olalım sadece diyenler için bu neden oldukça önemli.
  • Doğum günü organizasyonunuzun içeriğinizi tamamen kendi istediğiniz şekilde belirleyebilmek için teknede doğum günü organizasyonları tam olarak aradığınız hizmet. Teknede doğum günü yapmaya karar verdiğinizde tamamen kendinize göre saatini, biniş/iniş noktasını ve tüm organizasyonunuzun içeriğini ayarlayabilirsiniz. O mekân şu saatte açık mı arkadaşlarım oraya gelebilir mi ya da orada şu yemek şu süsleme var mı diye düşünmenize gerek yok.
  • Teknede doğum günü organizasyonları herhangi bir lüks restoranda veya mekânda yapacağınız bir grup rezervasyonuna göre genelde daha uygun ve daha lüks bir organizasyondur. Bu sayede hem kendinizi daha özel hissedecek hem de ödediğiniz ücretin gerçekten karşılığını alacaksınız. Çünkü lüks restoranlarda ve lüks mekânlarda yer kiraları ve diğer sabit giderler yüksek olduğu için bu ödeyeceğiniz fiyata her mekânda yansır. Ama teknelerde durum böyle değildir ve gerçekten ödediğiniz tutar endeksinde hizmet alırsınız.
  • Sizde mekânda ya da evde yapılan doğum günü organizasyonlarının sıradanlaştığını düşünmüyor musunuz? Sıradan olmaması konusunda teknede doğum günü organizasyonları gerçekten özel bir etkinlik türü. Siz de hayatınızdan bir kez olsa bile bu deneyimi yaşayın ve farkına varın.
  • Çeşitli mekânların ya da restoranların farklı manzaraları ya da ortamları olabilir. Ancak teknede doğum günü organizasyonunuzda tam olarak manzaranın ortasındasın. Özellikle İstanbul boğazında denizden İstanbul’un güzelliği gece ayrı harika gündüz gündüz ayrı harika. Bu durum tabi ki doğum günü organizasyonunuzda ortamı etkileyici kılacak ve size ve misafirlerinize ayrı bir hava katacaktır.

Doğum Günü İçin Tekne Kiralama Fiyatları

Doğum günü için tekne kiralama fiyatları ne kadar? Bu soru teknede doğum günü yapmayı planlayanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Teknede doğum günü fiyatları tahmin edebileceğiniz gibi firmadan firmaya ve tercihlerinize göre değişiklik göstermektedir. Ancak merak etmeyin İstanbul boğazında doğum günü için tekne kiralama fiyatları konusunda her bütçeye uygun seçenekler mevcut. Teknede doğum günü fiyatlarını etkileyen faktörleri incelediğimizde karşımıza çıkanlar kısaca şunlar;

  • Varış/kalkış yapacağınız yer
  • Organizasyonunuzda istediğiniz ekstra hizmetler
  • Tercih ettiğiniz teknenin veya yatın hizmet ve donanım düzeyi
  • Doğum gününüzde olacak kişi sayısı
  • Kaç saatlik bir doğum günü organizasyonu yapmak istediğiniz.

Yatta Doğum Günü Partisi

Yatta doğum günü partisi düzenleyerek İstanbul’un en güzel manzarasının ortasında boğazın ışıklarının altında çılgınlarca eğlenmek kulağa çok hoş geliyor değil mi? Yatta doğum günü partileri misafirlerimizin memnuniyetinin yüksek olduğu bir organizasyon türü. Her yıl binlerce insan doğum günü partisini yatlarda yapmayı tercih ediyor. Siz de yatta doğum günü partisi yapmayı değerlendirmelisiniz. Çünkü bu harika deneyim senenin bir tek gününüzde yani doğum gününüzde hayallerinizi süsleyecek kadar eğlenceli ve keyifli. Yatta doğum günü partisi düzenlemek Teknevia ile çok kolay. Yatta doğum günü partisi yapmaya karar verdiğinizde kişi sayısı çok önemli. Çünkü İstanbul boğazındaki yatlar ortalama 10-15 kişiye kadar misafir ağırlayabilmektedir. Siz de yatta mı yoksa teknede mi doğum günü partisi yapmak istediğinize karar verdiğinizde kişi sayısına dikkat etmelisiniz. Teknelerde ise kişi sayısı kapasiteleri çok daha fazla olabilmektedir.

Yatta Sürpriz Doğum Günü Organizasyonu

Bir anda sahile yanaşan bir yat ve ne olduğundan habersiz insanlar. Konfetiler ve volkanlar patlayınca ortaya çıkan bir sürpriz doğum günü organizasyonu. Kulağa inanılmaz geliyor değil mi? Siz de eşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza böyle bir yatta sürpriz doğum yapmaya ne dersiniz? Üstelik her bütçeye uygun seçenekler bulabilirsiniz ama bu kadar etkileyici bir doğum günü organizasyonu yapmanız zor! Önemli olan planlamanızı iyi yapmak ve sürprizi bozacak hiçbir şeye mahal vermemek. Eşinize, sevgilinize veya arkadaşınıza yatta sürpriz doğum günü için yapmanız gereken öncelikle Teknevia üzerinden doğum günü talebi oluşturmak. Talebinizi oluştururken sürpriz yapacağınız biniş noktasını dikkatli seçmeniz ve talebi oluştururken notlar kısmına sürpriz yapılacağını yazmanız önemli. Çünkü tekne sahipleri de bunu bilerek teklif vermeden önce düşüncede planlayabilsinler. Sürpriz yapacağınız kişi doğal bir şekilde getirebileceğiniz bir biniş noktası seçin ya da yat ile başka bir biniş noktasından siz binerek doğum günü olan kişiyi alacağınız yere gidin. Bu konuyu teklifleri değerlendirip rezervasyonunuzu yaptıktan sonra yat sahibi ile iyice netleştirin. Artık unutulmaz bir yatta sürpriz doğum günü organizasyonuna hazırsınız.

Teknede Doğum Günü Etkinliğinde Ekstra Hizmetler

Doğum Günü Pastası

Teknede veya yatta yapacağınız doğum günü organizasyonunuzda doğum günü pastasını kendiniz getirebilir veya firmadan tedarik edebilirsiniz. Doğum günü pastasını kendiniz getirecekseniz notlar kısmında talebi açarken belirtmeniz faydanıza olacaktır. Tekneden tedarik edecekseniz doğum günü pastasını işaretleyin ve nasıl bir pasta istediğinizi talebinizi açarken notlarda belirtin.

Diğer Yiyecek ve İçecek Seçenekleri

Teknede doğum günü organizasyonum yemeksiz olmasın diyorsanız organizasyonunuzu yemekli, yemeksiz veya kokteyl şeklinde planlayabilirsiniz. 3 seçenekte de alkollü içecek tercihi yapabilir, kendiniz getirebilir veya yalnızca alkolsüz içecekleri tercih edebilirsiniz. Alkol tercihi yaptığınızda ise birçok yerli yabancı içkiyi rezervasyonunuza dâhil edebilirsiniz. Alkolünüzü kendiniz getirmek istiyorsanız dışarıdan alkol getirmek istiyorum seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Yemekli yapacağınız doğum günü organizasyonunuzda ise en az 2 saatlik rezervasyon yapmanız faydanıza olacaktır. Aksi takdirde acele etmek zorunda kalarak eğlenceye vakit ayıramayabilirsiniz.

Dj ve Müzik Sistemi

Teknede iyi bir doğum günü partisi müziksiz olmaz. Siz de organizasyonunuzda sadece müzikle ilgilenen profesyonel biri olmasını istiyorsanız dj ekstra hizmeti almak tam size göre. Benim istediğim müzikleri çalacak mı diye düşünüyorsanız hiç merak etmeyin. Dj’inize müzik listesi verebilir parti sırasında da misafirlerinizin istediği şarkıları çaldırabilirsiniz. Unutmayın Teknede doğum günü organizasyonunuzda her şey sizin için. Talebinizde dj seçeneğini tercih ettikten sonra fiyat tekliflerini değerlendirirken rezervasyon yapacağınız teknenin imkânlar kısmından müzik sistemi olup olmadığına dikkat etmeyi unutmayın. Aksi takdirde organizasyonunuzda sorun yaşayabilirsiniz. Mükemmel bir teknede doğum günü partisi geçirmeniz dileğiyle…

Teknede Doğum Günü Organizasyonunuzu Neden Teknevia Üzerinden Yapmalısınız?

Teknevia üzerinden teknede doğum günü organizasyonunuz için talep oluşturduğunuzda başka hiçbir sitede olmayacak şekilde organizasyonunuzun tüm içeriğini belirleyerek onlarca tekne sahibinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Teknevia’nın çalıştığı tüm firmalar sigortalı ve resmi belgelere sahip firmalardır. Ek olarak etkinlik öncesinde etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde etkinlik danışmanlığı alabilirsiniz. Fiyat tekliflerini teknelerin hem görsellerini hem imkanlarını hem de güvenlik ekipmanlarını inceleyerek karşılaştırabilir, önceki müşteri yorumlarını okuyabilir ve dilediğiniz tekneyi 7/24 online ön ödeme yaparak rezerve edebilirsiniz. Teknevia ihale usulü çalıştığı için teknede doğum günü organizasyonunuzu Teknevia ile en uygun fiyata organize edebilirsiniz.