Teknede Anneler Günü

Annenize harika bir sürpriz yapın

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Teknede Anneler Günü Tekneleri

Teknede Anneler Günü Organizasyonu

Özel günleri sık sık unutanlar için ‘Anneler günü ne zaman?’ sorusu en çok sorulan sorular arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Her sene 8 Mayıs’ta kutlanan anneler günü, her şeyin en iyisi hak eden annelerimiz için onları değerli hissettiren günlerden yalnızca biridir. Bu önemli günde annelerimize unutulmayacak bir sürpriz vermek için çeşitli hediyelere başvururuz. Peki siz hiç teknede anneler günü organizasyonu düzenlediniz mi?

İstanbul’un muhteşem boğaz manzarası anneler günü kutlaması için en gözde yerler arasındadır. Aileniz ve sevdiklerinizle annenize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan teknede anneler günü kutlama etkinliğiyle annenizin mutluluğunu katlayabilirsiniz. Anneler gününe özel tekne kiralama organizasyonlarında hem keyifli vakitler geçirebilir hem de anneniz için hatıralardan silinmeyecek bir kutlama düzenleyebilirsiniz.

Her annenin kendini daha değerli ve önemli hissettiği bu özel günde annelerimiz için basit hediyeleri bir kenara bırakarak daha farklı bir organizasyon planlayabiliriz. Tekne ve yat kiralamalarıyla birlikte annelerimizi mutluluktan ağlatacak bir hediye verme şansını yakalayabiliriz.

Anneniz İçin Boğazda Yatta Unutulmaz Bir Organizasyon Düzenleyin

Anneler gününde sıradan bir hediye vermek istemeyenler ve annesini şaşırtmak isteyenler için her bütçeye uygun tekne ve yat kiralama organizasyonları, oldukça ideal bir alternatif olmaktadır. Özellikle deniz üzerinde yolculuk yapmayı seven anneler için tekne ve yat içerisinde yapılan kutlamalar çok daha eğlenceli ve zevkli geçmektedir.

Anneler gününde annenizi şımartmak için Teknevia üzerinden rezervasyon işlemi yaparak, istediğiniz saat aralığında kutlama organizasyonu oluşturabilirsiniz. Tüm özel günlerde olduğu gibi anneler gününde de yanınızda olan Teknevia, sunduğu hizmetler ve aracısız kiralama konforluyla yat ve tekne kiralamalarında en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Siz hala Teknevia yat ve tekne kiralama hizmetlerini denemediniz mi?

Anneler Günü İçin Öneriler: Yat Kiralama

Annenize hem şık hem de hatıralarda kalacak bir hediye vermek istiyorsanız ve ne yapabilirim diye düşünüyorsanız Teknevia’nın anneler günü organizasyonlarına göz atabilirsiniz. Annenizi sevindirecek ve mutlu edecek bir etkinlik için bütçenize uygun yat ya da tekne kiralamalarıyla, İstanbul’un muhteşem manzarasına karşı son derece keyifli bir organizasyon oluşturabilirsiniz.

Anneniz için en iyisini mi istiyorsunuz? O halde alışılmışın dışında bir hediye vermek için araştırmayı burada bırakabilirsiniz. Çünkü Teknevia annenizi anneler gününde en çok heyecanlandıracak sürpriz tekne ve yat kiralamalarıyla sizin arayışına son verecek. Özellikle akşam saatlerinde yatta şık bir akşam yemeği organizasyonu veya teknede hoş bir müzik ziyafeti annenizi duygulandıracak bir etkinlik olacak.

İstanbul’da anneler günü kutlaması için en güzel etkinlik boğaz üzerinde ılık bir rüzgâr ve dalga seslerinin sizi mutlu ettiği yat ve teknelerdir. Yalnızca size ayrılmış olan yat ve tekne kiralamalarıyla annenize hem farklı hem de daha hoş bir hediye verebilirsiniz. Kolye, küpe ya da bilezikten çok daha anlamlı olan bu organizasyon ile diğer anneleri kıskandıracak bir hediye vereceğinizi garanti ederiz.

Yatta Anneler Günü Kutlaması

Annenizin anneler gününü güzel bir mekânda kutlamak istiyorsanız yatta anneler günü organizasyonu tam size göre. Annenizin çok beğeneceği bu organizasyona isterseniz yeme-içme, pasta, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetleri de dâhil edebilirsiniz. Teknevia ile en az 2 saatlik kiralayacağınız yatlarda lüks ve şık bir etkinlik düzenlemeniz mümkündür.

Annenize ne hediye alacağım diye düşünüyorsanız klasik hediyelerden uzak bir etkinlik oluşturmak için Teknevia’ya başvurabilirsiniz. Yat kiralamalarında birbirinden özel hizmetlerle birlikte organizasyonunuzu kişiselleştirmeyi ve etkinliğinizi çok daha eğlenceli bir hale getirmeyi istemez misiniz?

Kişi sayısı, organizasyon süresi ve ek hizmetlerle beraber belirlediğiniz kriterlere uygun yat kiralamalarında Teknevia sizlerin en büyük yardımcısıdır. En ideal fiyatlarla sizleri buluşturan Teknevia ile organizasyonun kalkış ve iniş noktalarını da tercihinize göre belirleyebilme şansına sahipsiniz.

İstanbul Boğaz’ında Anneler Günü Kutlamaları

Sadece size özel olan tekne ve yatlarla boğazda anneler günü kutlamasını kendi istek ve arzularınıza göre gerçekleştirebilirsiniz. Lüks ve konforlu yat ve teknelerle hem annenizi mutlu edebilir hem de ona her anneler gününde hatırlayacağı güzel bir anı bırakabilirsiniz.

Annelerinizi özel mi hissettirmek istiyorsunuz? O halde Teknevia’dan kiralayacağınız tekne ve yatlarla boğaz manzarasına karşı yapılan turlarına mutlaka katılmalısınız. Tercihinize göre çeşitli özellikler ekleyebildiğiniz ve organizasyonu tam istediğiniz şekilde oluşturabileceğiniz bir hizmet sunan Teknevia, ücretsiz bir şekilde yat ve teknelerin fiyatlarını alabileceğiniz kişisel paneliyle kusursuz bir organizasyon düzenlemenize yardımcı olmaktadır.

Teknede Anneler Günü Organizasyonu Fiyatları

Teknede anneler günü organizasyonu fiyatlarını çeşitli hizmet seçenekleri doğrultusunda belirlemek sizin elinizde. Ortalama olarak 2400 TL ile 12.400 TL arasında değişen fiyatlarla annenize teknede anneler günü sürprizi yapabilirsiniz. Verilen hizmetler arasında sınırsız meşrubat, volkanlı karşılama seramonisi, tekne süsleme, masa süsleme, özel isimli karşılama panosu, buket çiçek gibi pek çok hizmet bulunmaktadır.

Anneler günü için tekne kiralama etkinliği düşünen kişilere Teknevia aracısız kiralama platformu oldukça uygun bir seçenektir. Teknevia ile hem birçok hizmet ekleyebildiğiniz hem de yalnızca sevdiklerinizle bir arada eğlenebileceğiniz bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Peki, sizin anneler günü organizasyonunuza dâhil etmek istediğiniz hizmetler neler?

Yatta Anneler Günü Organizasyonu Fiyatları

Teknevia’yı kullanarak kiralayacağınız yat için fiyatları direkt olarak yat sahibinden almanız mümkündür. Yat kiralama fiyatlarında temel etkenler organizasyona dâhil olacak misafir sayısı, organizasyonun süresi ve organizasyona eklenmek istenen hizmetlerdir. Tüm kriterler doğrultusunda Teknevia’nın yalnızca %10 oranındaki hizmet bedelini ekleyerek toplam tutarı hesaplayabilirsiniz.

Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız Teknevia ile birlikte yat kiralamayı düşünebilirsiniz. 2 saat ile 12 saat arasında değişen organizasyon süreleri, geniş fiyat aralığı ve birden çok ek hizmet seçeneğiyle Teknevia sizlerin beklentilerini karşılayan kiralamalar gerçekleştirmektedir.

Yatta anneler günü organizasyonu için sizi korkutacak meblağlar bulunmamaktadır. Hem hizmetleriyle hem de uygun fiyatlarıyla Teknevia’yı tercih ederek aklınızdaki sürprizi hayata geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Özellikle yemekli bir organizasyon planlayanlar için üç farklı menü alternatifine ek kahvaltı menüsü de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Anneler Günü Kutlamaları İçin En Doğru Adres: Teknevia

Anneler günü için tekne kiralama veya yat kiralamayı düşünüyorsanız sizin için birçok alternatif sunan Teknevia başvurabileceğiniz en doğru adrestir. Hem teknede hem de yatta anneler günü sürprizi anneniz için benzersiz bir hediye olacaktır.

Klasik kutlamaların yerine yat ve tekne organizasyonları çok daha rövanştadır ve annelerimizi çok daha mutlu eden bir hediye olarak tercih edilmektedir. En kıymetli varlığımız olan annelerimiz için bu özel günde onları düşündüğümüzü ve değer verdiğimizi güzel bir organizasyonla göstermek oldukça beğeni toplayan bir davranış olacaktır.

Annelerimize sevgimizi göstermenin bir sürü yolu vardır. Fakat onlar için daha özel ve daha anlamlı bir hediye vermek istediğimizde seçeneklerimiz azalır. Teknevia bu noktada devreye girerek hem sizin hem de annenizin hoşuna gidecek bir organizasyon yapmanıza yardımcı olur. Yat ve tekne sahipleriyle doğrudan iletişime geçerek kriterlerinize uygun bir kiralama işlemi gerçekleştirmenizi sağlayan Teknevia, güvenilir bir hizmet sunmaktadır.