Teknede Kahvaltı

Günün ilk öğününü mavinin içinde tadın

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Teknede Kahvaltı Tekneleri

Teknede Kahvaltı

Teknede kahvaltı organizasyonları son dönemlerde revaçta olan elit etkinliklerin başında gelmektedir. özellikle çiftlerin sıkça tercih ettiği boğazda kahvaltı son dönemlerde gençler arasında da popülerleşmeye başlamıştır. Teknede kahvaltı yapmaya karar vermeden önce kahvaltı organizasyonunuzu eşinizle, sevgilinizle ya da bir arkadaşınızla baş başa mı yoksa grup olarak mı kutlamak istediğinize karar vermeniz sürecin planlanmasında faydanıza olacaktır.

Neden Teknede Kahvaltı

Teknede kahvaltı yapmanın son dönemlerde revaçta olduğundan bahsetmiştik. özellikle bütçenizi zorlamadan bu kaliteli etkinlik hem cebinize hem de ilişkinize iyi gelecektir. ‘Neden teknede kahvaltı yapmalıyız?‘ derseniz;

 • Diğer insanlardan bağımsız olarak kalabalık, estetikten uzak ve boğuk ortamlardansa dünyanın en güzel manzaralarında sevdiğinizle veya yakın arkadaşlarınızla beraber temiz hava eşliğinde keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz.
 • Teknede kahvaltı organizasyonunu tamamen kendi seçtiğiniz şekilde belirleyebilmek için teknede kahvaltı tam olarak aradığınız hizmet.
 • Teknede kahvaltı yapmaya karar verdiğinizde tamamen kendinize göre saatini, biniş/iniş noktasını ve tüm organizasyonunuzun içeriğini ayarlayabilirsiniz.
 • Siz de evde veya restoranlarda yapılan kahvaltılardan sıkılmaya başladığınızı düşünüyorsanız boğazda kahvaltı tam size göre.
 • Çeşitli mekânların ya da restoranların farklı manzaraları ya da ortamları olabilir. Ancak teknede kahvaltı organizasyonunuzda tam olarak manzaranın ortasındasın. özellikle İstanbul Boğazında denizden İstanbul’un güzelliği gece ayrı harika gündüz gündüz ayrı harika. Bu durum tabi ki kahvaltı organizasyonunuzda ortamı etkileyici kılacak ve size ve misafirlerinize ayrı bir hava katacaktır. Alelacele iliştirilmiş dekor parçaları ve sanatsallıktan uzak popüler kültür tablolarından sıkıldıysanız boğaz size manzaranın kendisi olma fırsatı sunuyor.

Boğazda Teknede Kahvaltı Fiyatları Ne Kadar?

Boğazda teknede kahvaltı fiyatları ne kadar? Bu soru teknede kahvaltı planı yapmak isteyenler tarafından oldukça merak edilen soruların başında gelmekte. Teknede kahvaltı organizasyonu şirketten şirkete değişmekle beraber ortalama 2000 tl civarındadır. Ancak merak etmeyin boğazda kahvaltı için tekne kiralama fiyatları konusunda her bütçeye uygun seçenekler mevcut. Teknede kahvaltı fiyatlarını etkileyen faktörleri incelediğimizde karşımıza çıkanlar kısaca şunlar;

 • Varış/kalkış yapacağınız yer
 • Organizasyonunuzda istediğiniz ekstra hizmetler
 • Tercih ettiğiniz teknenin veya yatın hizmet ve donanım düzeyi
 • Kahvaltınızda olacak kişi sayısı
 • Kaç saatlik bir kahvaltı organizasyonu yapmak istediğiniz.

Yatta Kahvaltı

Yatta kahvaltı düzenleyerek İstanbul boğazının büyüleyici manzarasına karşı kahvaltı keyfi yapabilir, özel tekne konforuyla boğazın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca boğaz turu eşliğinde de kahvaltı yaparak estetik hazzı doruklarında yaşayabilirsiniz.

Yatta Kahvaltı Fiyatları Ne Kadar?

Yatta kahvaltı fiyatları ne kadar? Tekneye göre daha konforlu ve daha özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz lüks yatlarda boğaz manzarası ile keyfinizi doruklara çıkarın. Konforun yanı sıra özel alan isteyen müşterilerimiz için yatta kahvaltı çok daha uygun bir seçenek olacaktır.

Kahvaltı için yat kiralama fiyatları;

 • Yapacağınız kahvaltının süresine göre,
 • Varış ve kalkış lokasyonlarına göre,
 • Kahvaltıda olmasını istediğiniz yemeklere göre,
 • Ekstra eklemek istediğiniz hizmetlere göre1200-2000 TLarasında değişmektedir.

Teknede Kahvaltı Organizasyonunda Ekstra Hizmetler

Buket Aranjman

Buket aranjman ile başlı başına bir manzara olan İstanbul boğazının yanı sıra tekne içerisinde estetik bir zevk ortamı oluşturarak hem kahvaltınıza hem de partnerinize küçük bir jest yapabilirsiniz.

Süslemeler

Masa süsleme ve tekne süsleme olmak üzere iki farklı hizmet başlığımız bulunmaktadır. Tekne süsleme ile bulunduğunuz ortamı çok daha güzel hale getirebilir masa süsleme ile tabiri caizse son dokunuşu yaparak ortam güzellik çıtasını Kaf dağına çıkarabilirsiniz.

HD Drone ve Klip

Alanında uzman ekiplerimizle Hd drone ve klip hizmeti ile bu eşsiz kahvaltı etkinliğini ölümsüzleştirebilir, gelecekte dönüp bakınca güzel anılarla dolu bir albüm oluşturabilirsiniz.

Canlı Müzik ve Keman

Boğazda kahvaltı yapmayı planlıyorsunuz fakat ortamın çok sessiz olmasından memnun değil misiniz? öyleyse keman ve gitar hizmetimiz tam size göre. Birbirinden enfes parçalarla keyifli yolculuğunuz daha da şenlenecek. Gerektiğinde romantizmin doruklarına çıkamayacaksınız.

Diğer Yiyecek ve İçecek Seçenekleri

Teknede kahvaltı organizasyonum içeceksiz olmasın diyorsanız organizasyonunuzu kokteyl şeklinde de planlayabilirsiniz. Kokteylli seçenekte de alkollü içecek tercihi yapabilir, kendiniz getirebilir veya yalnızca alkolsüz içecekleri tercih edebilirsiniz. Alkol tercihi yaptığınızda ise birçok yerli yabancı içkiyi rezervasyonunuza dâhil edebilirsiniz. Alkolünüzü kendiniz getirmek istiyorsanız dışarıdan alkol getirmek istiyorum seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Kokteylli kahvaltı organizasyonunuzda ise en az 2 saatlik rezervasyon yapmanız faydanıza olacaktır. Aksi takdirde acele etmek zorunda kalarak kahvaltı keyfine vakit ayıramayabilirsiniz.

Teknede Kahvaltı Organizasyonunuzu Neden Teknevia üzerinden Yapmalısınız?

Teknevia üzerinden teknede kahvaltı organizasyonunuz için talep oluşturduğunuzda başka hiçbir sitede olmayacak şekilde organizasyonunuzun tüm içeriğini belirleyerek onlarca tekne sahibinden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Teknevia’nın çalıştığı tüm firmalar sigortalı ve resmi belgelere sahip firmalardır. Ek olarak etkinlik öncesinde etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde etkinlik danışmanlığı alabilirsiniz. Fiyat tekliflerini teknelerin hem görsellerini hem imkanlarını hem de güvenlik ekipmanlarını inceleyerek karşılaştırabilir, önceki müşteri yorumlarını okuyabilir ve dilediğiniz tekneyi 7/24 online ön ödeme yaparak rezerve edebilirsiniz. Teknevia ihale usulü çalıştığı için teknede kahvaltı organizasyonunuzu Teknevia ile en uygun fiyata organize edebilirsiniz.