Yatta Evlilik Teklifi

Boğazın ortasında ilanı aşk edin

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Yatta Evlilik Teklifi Tekneleri

Yatta Evlilik Teklifi

Teknevia ile yatta evlilik teklifi yapmak artık çok kolay. Her yıl Türkiye’de 400.000 in üzerinde çift dünya evine giriyor. Düğün, nişan, kına, nikâh gibi süreçler binlerce gelin damat adayını heyecanlandırıyor. Tabi bu süreçlerin başlamasının en başlarında ve en önemlilerinden biri olarak evlilik teklifi dikkat çekiyor. Evlilik teklifi çiftlerin yıllarca hatırladığı, ilişkilerini ölümsüzleştiren anılardan biri. Erkekler için tabi ki bu anın planlanması çok önemli. Bu anlamda yatta evlilik teklifi son yıllarda popülerleşen çok özel bir organizasyon türü.

Neden Yatta Evlilik Teklifi?

Yatta evlilik teklifi yapmak isteyenler birçok açıdan avantajlı. Bu rüya gibi deneyimi yaşamak için birçok akıllıca neden mevcut. Siz de evlilik teklifinizi yapmadan önce yatta evlilik teklifi yapmayı düşünün. Neden yatta evlilik teklifi yapmalısınız?

 • Evlilik teklifinizi yazın mı yapsam kışın mı yapsam diye düşünmeden kendinizi hazır hissettiğiniz her an yaz kış fark etmeksizin yatta yapabilirsiniz.
 • Şu restoranın mı manzarası güzel yoksa diğerinin mi diye kararsız kalmanıza gerek yok. Çünkü teknede evlilik teklifi yaptığınızda, İstanbul Boğazında her an farklı bir manzaraya karşı lüks restoran kalitesinde yemek yiyebileceksiniz.
 • Teknede evlilik teklifi organizasyonunuzda, evlilik teklifinizi yapacağınız sırada ortamın müsait olup olmayacağını düşünmeden baş başa sevgilinize evlilik teklifi yapabileceksiniz.
 • Yatta evlilik teklifi yaptığınızda muhteşem fotoğraflar çekilebileceğinize emin olabilirsiniz. İstanbul Boğazının eşsiz güzelliği size muazzam bir hava ve görüntü katacak.
 • O mekânda şu yemek var mı bu mekânda şu süsleme var mı ya da şu içecek var mı diye düşünmeden evlilik teklifinizin içeriğini tamamen isteğinize göre ayarlayabilecek ve özel hissedeceksiniz.
 • Yatta evlilik teklifinizi planlarken gece mi gündüz mü yapabilirim diye düşünmenize gerek yok ister gece isterseniz de gündüz evlilik teklifinizi yapabilirsiniz

Yatta Evlilik Teklifi Fiyatları

Yatta evlilik teklifi fiyatları nedir? Özellikle damat adayları tarafından oldukça merak edilen bir soru. Bu soruya tek bir cevap vermek gerçekten zor çünkü teknede evlilik teklifi fiyatları firmadan firmaya ve evlilik teklifi organizasyonunuzdaki isteklerinize göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama fiyat vermek gerekirse fiyatlar 1 veya 2 saatlik yemekli ve süslemeli bir etkinlik düşündüğünüzde 800tl ile 3000tl arasında değişmektedir. Ortalama fiyat skalasının bu kadar geniş olması kaliteye bağlı olmakla beraber başka nedenlere de bağlıdır. Yatta evlilik teklifi fiyatlarının değişmesinin nedenleri şunlardır;

 • Varış/kalkış yapacağınız yer
 • Yemekli/yemeksiz tercihleriniz
 • Lazer gösterisi isteyip istemediğiniz
 • Tercih ettiğiniz yatın hizmet ve donanım düzeyi
 • Süsleme isteyip istemediğiniz

İstanbul Boğazında Teknede Evlilik Teklifi

İstanbul tarih boyunca kitaplara, şiirlere, şarkılara, resimlere konu olmuş birçok imparatorun rüyalarını süslemiş bir rüya şehir. Tarihin en eski kent yerleşim yerlerinden olan İstanbul birçok devlete de başkentlik yapmış hem kültürel olarak hem de siyasi olarak eşsiz bir şehir. İstanbul Boğazı ise bu şehrin önemini daha çok arttıran iki kıtayı birbirinden ayırmasıyla özel bir boğazdır. İstanbul Boğazında evlilik teklifi yapmak isteyen misafirlerimiz için en büyük avantajlardan biri birçok firma seçeneği olmasıdır. Bu çeşitlilik sayesinde her bütçeye uygun yatta evlilik teklifi organizasyonları yapılabilmektedir. Siz de Teknevia üzerinden teknede evlilik teklifi organizasyonunuzu planlayarak birçok yatı karşılaştırabilir ve online ön ödeme yaparak rezervasyon yapabilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifinde Süreç

Teknevia üzerinden yatta evlilik teklifi yapmak istediğinizde organizasyonunuzun tüm içeriğini tamamen istediğiniz şekilde belirleyerek talep oluşturun. Bu aşamada ve öncesinde etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz etkinlik danışmanlığı alabilirsiniz. Sonrasında ise talebinize gelen teklifleri değerlendirin ve ön ödeme yaparak rezervasyon yapın. Rezervasyon yaptığınız firmayla iletişime geçmeniz, örneğin organizasyonunuzda lazer gösterisi istediyseniz yazdırmak istediğiniz isimler veya yazıyı önceden firmaya bildirmeniz faydanıza olacaktır. İstanbul’daki firmalar sayısız kez bu etkinliği yaptığı için heyecanınızı anlayışla karşılayacak ve size yardımcı olmak için ellerinden gelenin en iyisini profesyonelce yapacaklardır. Zaten fiyat tekliflerinizi incelerken firmayla ilgili önceki misafirlerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Firmayla iletişime geçtiğinizde aklınızda olan bütün soruları sorarak kafanızda durumu netleştirin. Sonrasında ise organizasyon günü konuşmak istediğiniz -örneğin tam biniş yeri- gibi diğer detayları da konuşabilirsiniz. Kalan tutarı ise yatta ödeyebilirsiniz.

Yatta Evlilik Teklifi Organizasyonunuzda Seçebileceğiniz Ekstra Hizmetler

Patlayan Volkanlar ve Lazer Gösterisi

İstanbul Boğazında evlilik teklifi planladığınızda mutlaka volkanları organizasyonunuza dâhil etmelisiniz. Bir fotoğraf hayal edin; arkada muazzam bir İstanbul manzarası, patlayan volkanlar diz çökmüş bir şekilde elinizde yüzükle teklifinizi yapıyorsunuz eşiniz ayakta ve arkada boğaz köprüsünde ikinizin ismi yazılı. Volkan ve lazer seçeneğini ekleyerek evlilik teklifinizi böyle bir karede ölümsüzleştirebilirsiniz.

Masa ve Tekne Süslemesi

Yatta evlilik teklifinizi planladığınızda isterseniz yalnızca masa süslemesi seçeneğini isterseniz hem masa süsleme hem de tekne süsleme seçeneğini organizasyonunuza ekleyebilirsiniz. Bu hizmetleri evlilik teklifi organizasyonunuza eklemek ortama ayrı bir hava katacak ve kendinizi özel hissettirecektir. Çekilen fotoğraflarda farkı hissedeceksiniz.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Yatta evlilik teklifi organizasyonunuz için ‘’Ben telefonlarla değil profesyonel kameralarla bu önemli anımı ölümsüzleştirmek istiyorum.’’ diyorsanız fotoğraf ve video çekimi ekstra hizmeti tam size göre. Fotoğraf ve video çekimi seçeneğini organizasyonunuza eklediğinizde sadece bir kişi tamamen fotoğraflarınızı çekmek ve video kayıt almak için sizinle ilgilenecek.

Yiyecek ve İçecek

Yatta evlilik teklifi organizasyonunuzu yemekli, yemeksiz veya kokteyl şeklinde planlayabilirsiniz.3 seçenekte de alkollü içecek tercihi yapabilir, kendiniz getirebilir veya yalnızca alkolsüz içecekleri tercih edebilirsiniz. Alkol tercihi yaptığınızda ise birçok yerli yabancı içkiyi rezervasyonunuza dâhil edebilirsiniz. Evlilik teklifi sonrası kırmızı şarap eşliğinde romantik bir yemek veya bir şampanya neden olmasın? Organizasyonunuzda yemek tercihi yaptığınızda minimum 2 saatlik bir rezervasyon yapmanız önemlidir. Eğer yemek ekstra hizmetini seçerek 1 veya 1.5 saatlik bir rezervasyon yaparsanız muhtemelen zamanınız ya yetmeyecektir ya da acele bir evlilik teklifi organizasyonu olacaktır. Ancak yemek gibi ekstra hizmetler istemezseniz 1-1.5 saat gibi süreler yatta evlilik teklifi organizasyonunuz için yeterli olabilecektir.

Yatta Evlenme Teklifi Rezervasyonunuzu Neden Teknevia Üzerinden Yapmalısınız?

Teknevia üzerinden yatta evlilik teklifi organizasyonunuzu planladığınızda, başka hiçbir sitede olmayacak şekilde organizasyonunuzun tüm içeriğini belirleyerek onlarca yat sahibinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Teknevia’nın çalıştığı tüm firmalar sigortalı ve resmi belgelere sahip firmalardır. Ek olarak etkinlik öncesinde etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz bir şekilde etkinlik danışmanlığı alabilirsiniz. Fiyat tekliflerini yatların hem görsellerini hem imkanlarını hem de güvenlik ekipmanlarını inceleyerek karşılaştırabilir, önceki müşteri yorumlarını okuyabilir ve dilediğiniz tekneyi 7/24 online ön ödeme yaparak rezerve edebilirsiniz. Teknevia ihale usulü çalıştığı için yatta evlilik teklifi organizasyonunuzu Teknevia ile en uygun fiyata organize edebilirsiniz.