Teknevia ile Kurumsal Kiralama Yaparabilirsiniz!
Kurumsal kiralamalar için info@teknevia.com üzerinden bize ulaşın

Kiralık Tekneler

168 sonuç bulundu

Kiralık Tekne ve Yatlar

İstanbul, tarih, kültür ve muhteşem manzaralarıyla bilinen bir şehir olmanın yanı sıra, Boğaz’ın ve Marmara Denizi’nin eşsiz güzellikteki sularda bulunmasıyla da ünlüdür. Bu atmosferi en iyi şekilde yaşamak isteyenler için İstanbul kiralık tekne ve yat hizmetleri oldukça popüler bir seçenektir.

Günlük Kiralık Tekne ve Yat

İstanbul’da kiralık yat ve tekne hizmetleri geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Farklı büyüklükteki gruplara ve bütçelere uygun çeşitli seçenekler mevcuttur. Ekonomik yat ve tekne tasarımlarından lüks motor yatlarına kadar geniş bir filo bulunmaktadır.

Teknevia ise sizlerin özel ihtiyaçlarına uygun deneyimler sunma imkanı tanımakta ve hem aradığınız tekneyi veya yatı bulabilmenizi hem kaliteli hem uygun fiyatlı bir hizmet alabilmenizi sağlamaktadır.

Günlük kiralık tekne ve yat hizmetleri belirli bir süre için kişilere tekne veya yat kullanımı sağlayan bir hizmettir. Bir gün boyunca veya birkaç saat boyunca kiralanabilen bu hizmet, deniz tutkunlarına, turistlere veya özel etkinlik düzenlemek isteyenlere geniş bir yelpazede seçenek sunmaktadır.

Müşterilere kendi programlarına uygun olarak belirli bir süre için denizde keyif yapma imkanı sağlayan günlük kiralık yat hizmetleri, kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda diledikleri deniz aracı, diledikleri hizmet ve diledikleri saat boyunca harika bir deneyim yaşanabilmesini sağlamaktadır.

Firmalar müşterilere grup büyüklüklerine ve bütçelerine uygun farklı boyutlarda ve tasarımlarda tekneleri veya yatları seçme şansı tanımakta ve böylece, özel ihtiyaçlara uygun deneyimler oluşturmak mümkün olmaktadır.

Günübirlik kiralık tekne ve yat hizmetleri özel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Romantik akşam yemekleri, doğum günü kutlamaları, evlilik teklifleri, iş toplantıları veya özel tatiller için denizde özel bir atmosfer yaratma imkanı sunmaktadır.

Kiralık Tekne ve Yat Fiyatları

Boğazda kiralık yat fiyatları saati 800 TL’den başlayıp organizasyon içerisinde seçilen araç, talep edilen ve sunulacak hizmetler ve ekstralar dahilinde 3500 TL’ye kadar ulaşabilmektedir. Boğazda kiralık tekne fiyatları ise saatlik 1000 TL’den başlamaktadır.

Yine seçilen hizmetler, hizmet verilecek kişi sayısı, seçilen tekne türü, organizasyon detayları gibi pek çok husus dikkate alındığında tekne kiralama fiyatları 15.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Kiralık yat günlük fiyatları uzun süreli kiralamalar için daha uygun olabilmektedir.

Genel olarak kiralık tekne ve yat fiyatları bir dizi faktöre bağlı olarak değişmekte ve fiyatları etkileyen temel faktörler arasında şunlar yer almaktadır.

 • Teknenin Boyutu ve Tipi
 • Sezon ve Bölge
 • Kiralama Süresi
 • Ekstralar ve Hizmetler

Kiralık Yat ve Tekne Çeşitleri

Çeşitli özel etkinlikler veya özel bir tur deneyimi için kiralık yat ve tekne hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler için tercih edebilecekleri oldukça fazla yat ve tekne çeşidi bulunmaktadır. Özellikle kişi sayısına, organizasyon türüne, istek ve ihtiyaçlara en uygun seçenekler bu sayede bulunabilmektedir.

Teknevia, kişilere harika bir imkan sağlayarak farklı kiralık yat ve tekne işletmelerinin birbirinden farklı çeşitlerini sunarak, kişilerin kolayca dilediği deniz aracını bulabilmesini ve seçebilmesini sağlamaktadır.

İhtiyaçlara uygun boyutlarda ve türde bir yat veya tekne için kişiler Teknevia’da pek çok çeşidi değerlendirebilirken, ardından beğendiği araçlar ve hizmetler için doğrudan işletme ile iletişime geçerek fiyat ve hizmet bilgisi alabilmektedir.

Nerelerde Tekne veya Motoryat Kiralayabilirsiniz?

İstanbul, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü olan bir şehir olmasının yanı sıra muazzam bir deniz manzarasına da ev sahipliği yapmaktadır. Muhteşem Boğaz’ı, Adalar’ın huzurlu atmosferi ve Marmara Denizi’nin berrak suları tekne ve motoryat kiralama için harika seçenekler sunmaktadır.

Boğazda kiralık yat ile özel günleri kutlamak, çeşitli organizasyonlar ve yemekler düzenlemek veya sevdikleriyle harika bir tur yapmak isteyen kişiler için kiralık yat İstanbul destinasyon seçenekleri oldukça fazladır.

İstanbul’da tekne veya motoryat kiralayabileceğiniz bazı harika yerler arasında şunlar yer almaktadır.

 • Şile
 • Ağva
 • Üsküdar
 • Kuleli
 • Ortaköy
 • Beşiktaş
 • Pendik Marinası
 • Beylikdüzü Marinası
 • Büyükada
 • Küçükada
 • Heybeliada
 • Kınalıada
 • Burgazada

Kiralık Motoryat ve Tekne Ararken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kiralık motoryat veya tekne ararken en iyi hizmeti alabilmeniz ve en iyi boğaz deneyimini yaşayabilmeniz için dikkat etmeniz gereken birkaç önemli faktör bulunmaktadır. Güvenli ve keyifli bir deniz macerası için kiralık motoryat ve tekne ararken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır.

 • Kiralama bütçenizi belirleyin ve bu çerçevede hareket edin. Teknenin kiralama ücreti, teminatlar ve diğer olası ekstraları göz önünde bulundurun.
 • İhtiyacınıza uygun bir tekne seçin. Kaç kişiyle seyahat edeceğinizi ve ne tür bir deneyim istediğinizi düşünün. Örneğin lüks bir yat mı yoksa daha küçük ve ekonomik bir tekne mi istediğinizi belirleyin.
 • Kiralama işlemini ne kadar süre için yapacağınızı belirleyin. Kiralama hizmetleri saatlik olarak sunulmaktadır.
 • Kiraladığınız teknenin güvenlik standartlarına uygun olduğundan emin olun. Can yelekleri, can salı, yangın söndürme cihazları ve diğer güvenlik donanımları gibi önemli ekipmanları kontrol edin.
 • Kiralık teknenin sigortasını ve kapsamını kontrol edin. Ayrıca kira süresince olası hasarlar için teminatların neler olduğunu ve hangi durumları kapsadığını öğrenin.
 • Kiralama şartlarını dikkatlice öğrenin ve inceleyin. İptal koşulları, ekstra ücretler, depozito miktarı ve diğer kiralama şartları hakkında bilgi sahibi olun.
 • Tatil planlarınızı göz önünde bulundurarak, tercih ettiğiniz tarihlerde teknenin müsait olması için erken rezervasyon yapın.
 • Gitmeyi planladığınız rotaları ve seyir alanlarını belirleyin veya bu hizmette sunulan güzergah hakkında detaylı bilgi alın.
 • Kiralama şirketinin veya sahibinin müşteri referanslarını ve online incelemeleri kontrol ederek deneyimleri değerlendirin.

Kiralık Motoryat ve Tekne Bulmanın Aşamaları

Kiralık motoryat veya tekne bulma süreci dikkatlice planlanması gereken bir süreçtir ve aradığınız hizmeti bulabilmeniz ve kusursuz bir deneyim yaşayabilmeniz için Teknevia aracısız bir hizmet sunarak kiralık motoryat veya tekne bulma sürecini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Öncelikle kişilerin kaç kişiyle seyahat edeceğini, hangi tür tekne deneyimi istediğini, kira süresini, rotayı ve bütçesini belirlemesi gerekmektedir. Ardından kişiler Teknevia sayesinde tüm bu belirlediği hususlara en uygun kiralık motoryat ve tekneleri bir arada bulabilmektedir.

Teknevia’nın doğrudan müşterileri hizmet veren firmalarla buluşturması sayesinde kişiler hiçbir zahmet göstermeden bulduğu kiralık hizmeti için hizmet verenden fiyat teklifi alabilmekte ve detaylı bir görüşme gerçekleştirebilmektedir.

Kişiler sunulan seçenekler arasında karşılaştırma yapabilmekte, istek ve ihtiyaçlarına en uygun kiralık tekne ve motoryat seçeneklerini değerlendirerek en iyi hizmeti alabilmektedir.

Teknevia ile Kiralık Lüks Tekne Bulmak Çok Kolay ve Zahmetsiz

Teknevia, kiralık tekne bulma sürecini son derece kolay ve zahmetsiz hale getiren bir platformdur. Sizlere sunduğu kullanıcı dostu ara yüzü ve etkili arama filtreleri sayesinde, hayalinizdeki kiralık tekne İstanbul hizmetini bulmak çok kolay ve zahmetsiz olmaktadır.

Öncelikle Teknevia’nın platformunda misafir sayınızı, kiralama tarihini ve organizasyon türünüzü belirleyerek aramaya başlayabilirsiniz. Ardından özel panel üzerinden farklı lüks tekne sahiplerinin fiyatlarını karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun seçeneği seçebilirsiniz.

Size özel bir deneyim sunarak, tekne kiralama sürecinizi daha öngörülebilir hale getirmektedir. Teknevia sunduğu özel panellerle lüks tekne sahiplerinin fiyatlandırmalarını şeffaf bir şekilde karşılaştırma olanağı tanımaktadır.

Böylece en ideal fiyatlı lüks tekneyi seçme şansınız olurken, aynı zamanda teknelerin özelliklerini, konfor seviyelerini ve tasarımlarını inceleyerek tam anlamıyla bilinçli bir tercih yapabilirsiniz. Kiralama bedellerini de hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Teknevia ile tekne kiralık rezervasyon işlemlerinizi de kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Online ödeme seçenekleriyle güvenli bir şekilde ön ödemenizi yaparak seçtiğiniz lüks tekneyi hemen kiralayabilirsiniz.