Teknede Sünnet

Çocuğunuzun sünnetini teknede kutlayın

Sünnet Düğünü Organizasyonu

Erkek çocukları için sünnet olduktan sonra düzenlenen sünnet düğünleri eğlence ve coşkuyla kutlanmaktadır. Yıllardır süregelen geleneklerimizi modern bir kutlama organizasyonuyla bir araya getiren Teknevia yat ve tekne kiralamalarıyla birlikte sünnet düğünlerinizi üstlenmektedir.

Profesyonel bir hizmet sunulan, organizasyonun her bir karesinin fotoğraflandığı ve şık bir sünnet düğünü mü yapmak istiyorsunuz? Alışılmışın dışında ve unutulmaz bir sünnet düğünü kutlaması için Teknevia’nın özel teklifleri tam size göre.

Kalabalık misafir gruplarınızı ağırlayabileceğiniz, istediğiniz saatler boyunca sizin için ayrılmış olan tekne ve yatlarla İstanbul manzarasına karşı kutlamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İster yemekli isterseniz de yemeksiz organizasyon türünü seçerek, etkinliklerinizi özelleştirebilirsiniz.

Boğazda sünnet düğünü için bir kiralama şirketi arıyorsanız, Teknevia size en uygun alternatif olacaktır. Müşterilerinin tüm taleplerine karşılık veren Teknevia, ailenizin doyasıya eğlenebileceği bir etkinlik için bütün imkânlarını kullanmaktadır.

Aile büyükleriniz, yakın dostlarınız ve oğlunuzun arkadaşlarıyla beraber, sünnet düğününde çekilen fotoğraf ve videolarla oldukça güzel hatıralar yakalayabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlara gerçekleştirebileceğiniz sünnet düğünü organizasyonlarında siz hala yat ve tekne kiralama fikrini gözden geçirmediniz mi?

Teknede Sünnet Düğününde Neler Yapılır?

Sünnet düğününde güzel bir girişle birlikte saatler süren eğlenceli bir kutlama yapılır. Sünnet çocuğu için oyunlar düzenlenir ve hediyeler verilir. Sünnet düğünü hem büyüklerin hem de küçüklerin keyif alacağı bir organizasyondur.

Konsepte uygun dekorlarla süslenen teknelerde hem uygun fiyata kiralama işlemi yapılmış olur hem de daha eğlenceli bir atmosfer sağlanır. Tekne kiralamada konuklarınızı en güzel şekilde ağırlayacağınız sünnet düğünleri için Teknevia’ya başvuruda bulunabilirsiniz.

Teknevia’nın sunduğu hizmetler dışında ek hizmet talepleriniz de özenle karşılanmaktadır. Hayallerinizdeki gibi bir sünnet düğünü yapmanıza yardımcı olan kalite hizmet anlayışımızla en çok tercih edilen kiralama şirketleri arasında ilk sıralarda yer almaktayız.

Teknede Sünnet Organizasyonu

Özellikle bahar ve yaz dönemlerinde sünnet düğünü etkinliği için yat ve tekneler oldukça rağbet görmektedir. Tekne ve yat kiralamalarıyla ferah ve açık bir ambiyansta en çok çocukların rahat vakit geçirebilecekleri bir ortam sağlanmış olur.

Teknevia üzerinden kiralayacağınız yat ve tekneler, karada bulunan kutlama mekânlarından daha cazip bir etkinlik alanı sağlar. Kiraladığınız yat veya teknelerde hem sizin hem de sünnet düğünü etkinliğine katılan misafirlerinizin keyifli vakitler geçireceğinizi garanti ederiz.

Teknede sünnet düğünü etkinliği için masa süsleme, müzik performans, volkanlı karşılama seramonisi gibi pek çok farklı hizmet alabilirsiniz. Hızlı bir şekilde Teknevia mobil uygulamasından veya web sitesinden rezervasyonlarınızı yaparak, istediğiniz tarihe hemen gün alabilirsiniz.

Sünnet Düğününü Nasıl Planlayacağını Düşünenler İçin Öneriler

Sünnet düğünü organizasyonlarında ağırlıklı olarak mavi ve beyaz temalar kullanılmaktadır. Tekne ve yatlarda çoğunlukla yemekli olarak düzenlenen sünnet düğünlerinde talebe göre taht, balonla süsleme gibi dekorlara da başvurulur. Sünnet düğününün planlamasında öncelikli olarak belirlenmesi gereken unsur ise misafirlerin sayısı ve düğün etkinliğinin hangi saat aralığında yapılacağıdır.

Sünnet düğünleri gündüz tercih edilebildiği gibi akşam da yapılabilmektedir. Teknevia ile kiralayacağınız sünnet düğünü organizasyonlarında 2 saatten 12 saate kadar düğün etkinliğini gerçekleştirmek mümkündür. Her bütçeye uygun fiyat aralığıyla Teknevia üzerinden kiralayacağınız tüm etkinliklerde olduğu gibi sünnet düğünlerinde de sizlerin mutluluğu ön plandadır.

Bu özel günü taçlandırmak ve oğlunuza güzel bir hatıra bırakmak için kafe ve restoran etkinliklerinden ziyade İstanbul boğazına açılarak gerçekleştireceğiniz çok daha güzel bir etkinliğe imza atabilirsiniz. Sünnet düğününde kiralayacağınız yat ve teknelerin donanımlarını merak mı ediyorsunuz? Öyleyse hemen yat ve tekne sahipleriyle iletişime geçerek tüm soru işaretlerinizi giderebilirsiniz.

Sünnet İçin Yat Kiralama

Sünnet çocuğunun ve arkadaşlarının özgürce eğleneceği bir alan sağlayan yatlar, yalnızca sizin için ayrılacak ve seçtiğiniz hizmetlerle organizasyon düzenlenecektir. Sünnet düğünü için öncelikli olarak belirlemeniz gereken bazı etkinlik tercihleri bulunmaktadır. Bu tercihler arasında organizasyonun tarihi, misafirlerin sayısı ve organizasyon süresi en önemli seçimlerdir.

Çocuğunuzun sünnet düğünü organizasyonu için aileleriniz ve sevdiklerinizle kalkış ve iniş yerlerini tercihinize göre belirlediğiniz bir kutlama yapabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışıyla kusursuz servis sağlayan Teknevia yat kiralamalarıyla ilgili bilgi almak için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Sünnet düğünü için tercih edebileceğiniz hizmetler arasında şunlar yer almaktadır;

  • 4 farklı menü alternatifiyle yeme-içme servisi,
  • Sınırsız meşrubat,
  • Masa süsleme,
  • Tekne ve yat süsleme,
  • Fotoğraf ve video çekimi,
  • Özel dj,
  • Volkanlı karşılama seramonisi.

Ek süsleme taleplerinizi organizasyonu oluştururken iletebilir, planlarınıza uygun bir sünnet düğünü organizasyonu yapabilirsiniz.

Sünnet için yat kiralama fikri sıradan sünnet düğünlerinden çok daha prestijli bir kutlama yapmanıza olanak tanımaktadır. Tam donanımlı bir organizasyon, şık bir ambians ve her talebinizin karşılandığı ek hizmetlerle birlikte, Teknevia aracısız kiralama platformuyla misafir sayınıza göre tekne ya da yat kiralama işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Yemekli Sünnet Düğünü Organizasyonu

Sünnet düğünleri genellikle yemekli olarak düzenlenmektedir. Ana ve ara yemekler, mezeler, salata ve meyve ile son derece doyurucu bir sünnet düğünü yemeği sizler için hazır hale getirilir.

Sünnet nasıl yapılır? diye merak edenleri, en çok tercih edilen hizmetlerle kiralama hizmetlerini bir araya getiren Teknevia aracısız yat ve tekne kiralama platformuna başvurmaları için bekliyoruz. İstanbul sünnet organizasyon ve etkinlikleri için diğer tüm etkinlikler gibi pek çok farklı alternatif sunmaktadır. Boğaza açılarak hem deniz hem de İstanbul manzarasında kutlamalarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Tekne organizasyonları kalabalık sünnet düğünleri için de en ideal yerlerden biridir. Bütün özel günlerinizde olduğu gibi sünnet düğünü etkinliklerinde de Teknevia olarak sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarız. Güvenilir bir kiralama platformu olan Teknevia ile hem kış hem de yaz dönemlerinde sayısız farklı etkinlik yapılmaktadır. Birçok memnun müşterimizin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

Ekonomik açıdan da oldukça karlı olan yat kiralama ve tekne kiralama işlemleri, çok daha lüks bir eğlence ortamı sağlamaktadır. Sünnet düğünü organizasyonları gibi çeşitli organizasyonlar için hem yatların hem de teknelerin ekipmanları etkinliğe uygun şekilde ayarlanmaktadır. Böylelikle dışarıdan hiçbir şey getirmeye ihtiyaç duymadan teknede sünnet düğünü veya yatta sünnet düğünü planlarınızı uygulayabilirsiniz.

Teknevia Teknede Sünnet Düğünü Fiyatları

Teknede yapacağınız sünnet düğünü için fiyatlar ortalama olarak 2900 TL ile 12.900 TL aralığında değişkenlik göstermektedir. Yemekli sünnet düğünlerinin ve yemeksiz sünnet düğünlerinin farklı fiyatlarda olduğunu ve ek hizmetlerle birlikte fiyatların değişebileceğini bildirmek isteriz.

Kiralama fiyatlarının geniş bir aralığa sahip olması küçük büyük tüm organizasyonlar için Teknevia’yı tercih edilebilir kılmaktadır. Oğlunuzun sünnet düğünü için de düşündüğünüz fiyatlarda tekne veya yat kiralamalarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sünnet düğününde fiyatları direkt olarak tekne ve yat sahipleriyle iletişime geçerek belirleyebilirsiniz. Diğer kiralama şirketlerinden en büyük farkımızı olan aracısız kiralama hizmetimizle özel günleriniz için her zaman yanınızdayız.

Siz de yat ve tekne kiralamalarının öncüsü Teknevia ile birlikte aracısız hizmetin keyfini sürmek istemez misiniz? O halde Teknevia’dan ‘Sünnet’i seçerek alabileceğiniz hizmetleri inceleyip, hızlı bir şekilde rezervasyon oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Devamını gör