Teknevia ile Kurumsal Kiralama Yaparabilirsiniz!
Kurumsal kiralamalar için info@teknevia.com üzerinden bize ulaşın

0 sonuç bulundu
Arama Kriterlerinize uygun tekne bulamadık
Üzgünüz, arama kriterlerinize uygun tekne bulamadık. Dilerseniz diğer teknelerimize göz atabilirsiniz.

Kış ayları genellikle serin ve sakin bir şekilde seyreder.  Her ne kadar bu dönemlerde yat kiralamanın yapılamayacağı düşünülse de aslında öyle değildir. Talep halinde bu hizmetler sadece bahar ve yaz aylarında değil, her mevsim gerçekleştirilebilir. Yat kiralama avantajlarıyla bu mevsimi keyifli ve unutulmaz bir tatil deneyimine dönüştürmeniz mümkündür. Kış aylarında yat kiralamanın birçok avantajı bulunmaktadır.

Bunun avantajlarından bir tanesi imkanlardır. Yaz ve bahar gibi yoğun sezonlarda yaşanan rezervasyon sıkıntısı genellikle kış aylarında yer almamaktadır. Bu bakımdan çoğu zaman kişiler istediğiniz tarihlerde istediğiniz yatı kiralama şansına sahip olabilmektedir.

Bununla sınırlı kalmadan kış aylarında denizler genellikle daha sakin olur. Bu bakımdan daha sakin bir şekilde dinlenme olanağı da vardır. Yaz aylarında yaşanan yoğun kalabalık ve hareketlilik kış mevsiminde azalır. Bu iki durum daha sakin ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Denizin keyfini çıkarmak ve eşsiz manzaralar eşliğinde keyifli bir seyahat yaşamak için özel tekne kiralama kış oldukça uygundur. Peki, Kış aylarında tekne kiralanır mı?

Kışın Tekne ve Yat Kiralanır Mı?

Özel tekne kiralanabilir mi sorusuna verilebilecek yanıt evet olup, bu hizmetler bugün pek çok kişi tarafından farklı etkinlikler için kullanılmaktadır. Her ne kadar yaz ayları çok daha yoğun olsa da aslında kış aylarında da kullanılması mümkündür. Ancak kış aylarında tekne kiralama ile neler yapılabileceği de sorulabilir.

Kışın Tekne ve Yat Kiralama ile Neler Yapılabilir?

Kış aylarında yapacağınız kiralama işlemi ile yaz aylarında da olduğu için birçok organizasyon ve etkinlik yapılabilmektedir. Bunlardan bazıları ve genel olarak en çok tercih edilenleri şu şekildedir:

Doğum Günü Kutlaması

Doğum günleri tekne kiraladıktan sonra yapabileceğiniz ilk etkinliktir. Kışa uygun olarak düzenleyeceğiniz teknede doğum günü kutlaması, unutulmaz anılar biriktireceğiniz keyifli bir seçenektir. Soğuk havaya rağmen, denizin huzur verici atmosferinde sevdiklerinizle bir araya gelip özel bir günü kutlamak oldukça eşsizdir.

Beyaz karla kaplı kıyıları ve sakin sularıyla kış mevsimi, tekne kiralama deneyiminizi farklı bir boyuta taşıyacaktır. Yatınızın sıcak iç mekanında dostlarınızla bir araya gelerek mumlar arasında keyifli bir atmosfer yaratabilirsiniz. Denizde seyir halindeyken kar manzarası eşliğinde çay içmek ya da özel bir akşam yemeği düzenlemek, doğum gününüze özel bir dokunuş katar.

Kış aylarında tekne kiralama genellikle daha sakin denizlerde seyahat etme avantajını sunar. Bu, sevdiklerinizle daha özel ve rahat bir ortamda vakit geçirmenize olanak tanır. Teknenin iç mekanında sıcacık bir atmosferde, kışın serin esintisini dışarıda hissederek unutulmaz bir doğum günü kutlaması yapabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Yapma

Doğum günlerinin yanı sıra özel tekne kiralama hizmeti aldıktan sonra evlilik teklifi yapmanız da mümkündür. Sevgilinizle unutulmaz bir anı paylaşmak için kışın tekne kiralama, romantik bir evlilik teklifi için mükemmel bir seçenek olabilir.

Birbirinize olan sevginizi denizde taze bir başlangıçla taçlandırmak için, kış aylarında sakinleşmiş denizler ve karla örtülü manzaralar size eşsiz bir atmosfer sunacaktır. Teknenin sıcak iç mekanında, sevgilinizle birlikte romantik bir akşam yemeği düzenleyebilir ve yıldızların altında bu özel anı paylaşabilirsiniz.

Teknenin güvertesinde, beyaz kar manzarası karşısında diz çöküp sevgilinize hayatınızın en önemli sorusunu sormak, bu anı her ikiniz için de unutulmaz kılacaktır. Denizin sakinliği ve karlı manzaralar eşliğinde yatta evlilik teklifi yapmak, romantizmin doruklarına çıkmak demektir.  Kışa uygun kiralık tekneler bu gibi yönleriyle hayatınızda unutamayacağınız tecrübeler elde edebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Kışın Saatlik Yat Kiralama

Saatlik yat kiralama ya da günlük bir şekilde istendiği zaman yapılabilmektedir. Şayet saatlik bir şekilde kiralamayı düşünüyorsanız, kış aylarında bunu gerçekleştirmeniz de mümkündür. Peki bu kapsamda neler yapabilirsiniz? Bu çerçevede istediğiniz herhangi bir etkinliği yapmanız mümkündür:

  • Kış aylarına denk gelen iftar saatleri
  • Doğum günü kutlamaları
  • Evlilik yıldönümleri
  • Evlilik kutlamaları
  • Balo ve mezuniyet törenleri
  • Düğünler

Bunların yanı sıra saatlik kışa uygun kiralık tekneler farklı amaçlara yönelik olarak da kiralanabilmektedir. Bu bakımdan kişilerin oldukça geniş bir tercih imkanı vardır.

Kışın İstanbul’da Tekne ve Yat Kiralama Hizmeti

İstanbul hem yaz hem de kış aylarında ayrı bir güzelliğe sahiptir. Ancak zaman zaman herkes küçük kaçamaklar yapmak ve kafasını dinleyebilmek ister. Kış aylarında özellikle şehirden iş sebebiyle ayrılamayanlar için bu bir sorun olarak görülebilir. İstanbul yat kiralama burada seçebileceğiniz etkinliklerden biri olabilir.

Saatlik yat tekne kiralama dışında günlük olarak da bu hizmetten yararlanmak mümkündür. Bu çerçevede yapabileceğiniz pek çok şey vardır. Dilerseniz tek başınıza kafanızı dinlemeyi tercih edebilir dilerseniz sevdikleriniz İstanbul’un kar manzarasını romantik bir şekilde seyredebilirsiniz. Bu esnada boğazın çevresinde bulunan tarihi yapıların, İstanbul’un kar ile kaplı manzarasının fotoğraflarını da çekebilirsiniz.

Kışın Tekne Kiralama Fiyatları

Tekne kiralama fiyatları ne kadar? Bu soru hizmetlerden yararlanmadan önce sık sık kişiler tarafından sorulan bir konudur. Genel anlamda kiralama saatlik mi yoksa günlük mü yapıldığında göre farklılık göstermektedir. Bunun dışında yaz ve kış aylarında alınan hizmetlerde de fiyat olarak farklılıklar yaşanabilir. Zira yaz ayları daha yoğun, kış ayları daha müsait olduğu için bu durum fiyatlara yansıyabilmektedir.

Kış ayı tekne kiralama fiyatları ayrıca alınan ek hizmetlere göre de değişmektedir. Kaç kişi olacağı, yemek veya kahvaltı menüleri, garson sayısı gibi konular da unutulmaması gereken fiyat etmenleridir. Fiyatlar bu açıdan standart olmayıp yat & tekne kiralama firması ile iletişime geçerek bu konuyu konuşmanız tavsiye edilmektedir.