Kiralık Özel yapım 24m Motoryat - 44

Bebek, İstanbul
Lüks Davet Teknesi-Sahibi: Sefer
Yemekli Kapasite: 36 - Tam Kapasite: 36
Kaptan ortalama bir saat içerisinde teklife cevap verir
Sefer

Kiralama Şartları

Minimum kiralama süresi: 4 saat
Kalan ödeme seçenekleri: Nakit veya Havale
Son 720 saate kadar ücretsiz iade

Kullanım Şartları

Dışarıdan organizasyon firması getirilebilirSes sistemi var ve kullanabilirsinizDışarıdan fotoğrafçı getirilebilirKına için organizatör getirilebilirAlkol kullanılabilirKabin kullanımı yasaktır

İmkanlar

Usb Girişli Ses SistemiAux Girişli Ses SistemiBluetooth Ses Sistemiİç Mekan HoparlörDış Mekan HoparlörWc

Güvenlik Ekipmanları

Can SimidiCan YeleğiAcil Durum YekesiTehlike İşaret FişeğiYangın Söndürücüİlk Yardım Malzemeleri

Sefer tarafından sunulan motoryat hakkında

İstanbul sevdamızı Boğaz tutkumuzla birleştirdik. 30 yıllık tecrübesi ile sektörün ilklerinden olmakla birlikte, Boğaz sularında yüzer restoran olarak hizmet vermektedir. Hizmet sektörünün “sevgi” ile yakın ilişkide olması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu bilinci 30 yıllık tecrübe ile birleştiriyoruz ve siz değerli müşterilerimize unutulmaz anlar, kaliteli organizasyonlar yapma konusunda iddialı olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Uzman ve güleryüzlü personelimizle kendinizi evinizde hissetmeyeceksiniz, siz misafir olacaksınız biz size en iyi hizmeti sunacağız. Teknemiz Turizm Bakanlığı tarafından “Yüzer Tesis” olarak tescillenmiş olup, tüm yasal izinleri mevcuttur. Ayrıca siz değerli misafirlerimiz tüm gezi süresince sigorta edilmektesiniz. Biz Boğaziçi’ni ve işimizi çok seviyoruz, siz de alın yanınıza sevdiklerinizi, koyun yüreğinize güveni ve gelin bu güzellikleri paylaşalım.

Özellikler

Taşıt Tipi:Motoryat
Marka:Özel yapım
Model:Özel Yapım
Yapım Yılı:2022
Son Bakım/Onarım Yılı:2023
Tuvalet Sayısı:2
Taşıt Uzunluğu:24 metre
Bayrak:Türkiye
Yapım Malzemesi:Çelik
Sorunuz mu var?Teknevia müşteri temsilcisi kiralamalarınızda sizin yanınızda. Tıklayıp mesaj gönderebilirsiniz
4,67(3)
Temizlik4,67
Hizmet4,67
İletişim4,67
Fiyat / Performans4,67
su**** gö****
5,0
11 Haz 2024 Sal
Mezuniyet Partisi
Ekip olarak çok keyif aldığımız ve iyi ki tercih etmişiz dediğimiz bir tur oldu. Lezzetler, ilgi ve alaka, temizlik mükemmeldi. Ayrıca alanın geniş olmasına bayıldık. Tekrar olsa tekrar tercih ederiz. Her şey için teşekkürler :)
Öm** Fu**** Sa***
5,0
22 Mar 2024 Cum
35 kişilik yemek
Mürettebat, tekne sahibi ve porsoneller çok kibar ve kaliteli bir hizmet vermekteler oldukça saygılı ve temiz bir yolculuktu. İsteğimizi üzerine biz farklı bir iskeleye bıraktılar, bizler memnun kaldık. Fiyat olarak düzenlediğimiz etkinliği bir restoranda düzenlesek hem bu kadar deneyim dolu olmazdı hem de eminim çok daha pahalıya gelecekti. Genel olarak hem tekne hem de platformun vermiş olduğu hizmetten fazlasıyla memnun kaldık.
Benzer Tekneler