Nasıl daha çok rezervasyon alabilirim? Teknemi nasıl daha görünür hale getirebilirim?

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki Anında Rezerve Edilebilir tekneler daha çok ilgi görmekte ve daha çok rezerve edilmektedir. Bunun sebebi ise misafirlerin beklemeden rezervasyon yapma isteği ve Teknevia pazarlama algoritmasının teknenizin dijital reklamını daha çok yapmasıdır. Anında rezervasyon özelliğini açtığınızda tekneniz daha yukarılara çıkacaktır. Daha iyi bir tekne detay sayfası ve daha çok rezervasyon alabilmeniz için tavsiyelerimiz şunlar:

  1. Teknenizin takvim özelliğini kullanın ve anında rezervasyonu açın.

  2. Panelinizdeki "Takvim" kısmına girerek takvimi etkinleştirin ve anında rezervasyonu açın. Anında rezervasyon özelliğinizin çalışabilmesi için tüm fiyatlarınızın girilmiş olması gerekmektedir. Eğer fiyatlarınızı girmediyseniz panelinizdeki "Fiyatlar" kısmından tüm fiyatlarınızı girin.

  3. Anında rezervasyon özelliğini açtığınızda teknenizi müşteriler direkt olarak kiralayabilir olduğu için platform dışından aldığınız tüm rezervasyonları Teknevia takviminizde güncellemeyi unutmayın. Takvimdeki müsaitlik bilgisi tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

  4. Teknenizin denizde ve limanda en güzel resimlerini ekleyin. Resimlerin açıklayıcı ve güzel olması direkt rezervasyon sürecine etki etmektedir. Özellikle ilk görseliniz çok önemlidir. Çünkü müşteriler tekneleri listelerken önce teknenizin ilk görselini görür sonrasında teknenizi keşfetmek ister.

  5. Fiyatlarınızı makul bir şekilde girin. Piyasanın üzerinde girilen fiyatlar rezervasyonlarınızı azaltacaktır.

6.Hem profilinize hem de teknenizle ilgili açıklayıcı bir metin girin. Bu sayede misafirler size mesaj atmadan önce sizin hakkınızda daha çok bilgi sahibi olacak.

7.Rezervasyonlarınızda misafirlerinizi memnun ederek yorum ve değerlendirme bırakmalarını rica edin. Bir sonraki rezervasyonlarınız için almış olduğunuz yorumlar sizin en büyük referanslarınızdır.

  1. Misafirlerin mesajlarına ve taleplerine en hızlı şekilde dönüş yapın. Hızınız müşteri memnuniyetinizi ciddi şekilde arttıracaktır.