Yatta Romantik Akşam Yemeği

Boğazın ışıkları altında romantik bir an

Sunulan Hizmetler
Hizmetler
YemeklerSadece bir çeşit menü seçebilirsiniz. Seçtiğiniz menü kişi sayısı kadar hazırlanacaktır.
Ek Talepleriniz
Yatta Romantik Akşam Yemeği Tekneleri

Teknede Romantik Akşam Yemeği

Teknede romantik akşam yemeği organizasyonu aşıklar diyarı İstanbul’da tam aşıklara göre bir hizmet. Boğazın ışıkları ortasında eşinizle veya sevgilinizle baş başa yiyebileceğiniz bir romantik akşam yemeği organizasyonu kulağa ne kadar da hoş geliyor değil mi? Hele birde sevdiğiniz yemekler varsa ve ikinizin şarkısı çalıyorsa tadından yenmez. Teknede akşam yemeği organizasyonu ilişkinize heyecan katacak ve unutulmaz bir anı olacaktır. Üstelik İstanbul boğazında yapacağınız romantik akşam yemeği organizasyonları için her bütçeye uygun seçenekler mevcut. Durum böyle olduğu için binlerce çift her yıl hem 14 Şubat sevgililer günlerinde hem de diğer müsait oldukları akşamlarda bu deneyimi yaşıyor. Tabi ki geçen yıllara baktığımızda İstanbul boğazında yapılan çeşitli organizasyonlar gittikçe artıyor ve popülerleşiyor.

Neden Teknede Romantik Akşam Yemeği?

Teknede romantik akşam yemeği konsepti organizasyonları sayısı yıl geçtikçe artıyor. Talep arttıkça memnun olan insanların sayısı da artmaktadır. İnsanların teknede romantik akşam yemeği organizasyonlarına yönelmelerinde bazı etkileyici nedenler mevcut. Bu nedenleri fark edince insanların neden bu organizasyon türüne ilgisinin arttığı anlaşılıyor.

Romantik Akşam Yemeği Menüsü

Teknede romantik akşam yemeği menüleri oldukça çeşitli. Yemek çeşidinin yanı sıra İstanbul boğazındaki tekne ve yat firmaları yemek kaliteleriyle de öne çıkıyor. Sizde Teknevia üzerinden yemek menünüzü tamamen kendi isteğinize göre oluşturabilirsiniz. Teknede romantik akşam yemeği organizasyonunuz öncesinde yemek menünüzü oluşturarak tekneye gittiğinizde sürprizlerle karşılaşmazsınız. Örneğin başlangıç ve yan ürün olarak ara sıcakları tercih edebilir ana yemek olarak da güzel bir karışık ızgara tabağı tercihinde bulunabilirsiniz. Balık çeşitleri açısından da zengin olan İstanbul’da ana yemeğinizi mevsim balıklarından herhangi birini ızgara şeklinde de tercih edebilirsiniz. Balığın yanında hoş ve yumuşak içimli bir pembe şarap örneğin kulağa hoş geliyor değil mi? İçecek olarak da ister alkollü içecek isterseniz de alkolsüz içecek tercihleri yapabilirsiniz. Ayrıyeten teknede romantik akşam yemeği organizasyonunuz için kendinizde dışarıdan alkol getirebilirsiniz. Dışarıdan alkol getirmeyi düşünüyorsanız mutlaka “dışarıdan alkol getirmek istiyorum” seçeneğini işaretleyin.

İstanbul Romantik Akşam Yemeği

İstanbul yüzyıllara meydan okuyan bir tarihi yapıya sahip olması ve insanlığın kültür başkentlerinden biri olmasıyla beraber dünya tarihini şekillendirmiş şehirlerden biridir. İstanbul’da teknede romantik bir akşam yemeği yiyebileceğiniz onlarca firma mevcut. Bu firmaların hepsinin amacı ise ister şehir içinden ister şehir dışından gelmiş olun size boğazdaki en iyi deneyimi yaşatmaktır.

Teknede Akşam Yemeği Fiyatları Ne Kadar?

‘Teknede romantik akşam yemeği fiyatları ne kadar?’ sorusu teknede romantik akşam yemeği planlayanlar için merak edilen bir soru. Bu soruya tek bir cevap vermek mümkün değil. İstanbul’da her bütçeye uygun iki kişilik romantik akşam yemeği fiyatları bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ortalama fiyatlardan bahsetmek gerekirse firmadan firmaya değişmekle beraber en az 2 saatlik bir yemek organizasyonunu düşündüğümüzde 800 TL ile 2000 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Tahmin edebileceğiniz gibi fiyatların değişiminde kalite önemli bir etken. Ancak bazı başka faktörlerde var ki fiyatlara etki ediyor. Teknede romantik akşam yemeği organizasyonu fiyatlarını etkileyen faktörlerden başlıca olanlarını sıralamak gerekirse:

  • Seçeceğiniz biniş/iniş noktası
  • Tercih edeceğiniz yiyecek, içecek menüleri
  • Kaç saatlik bir organizasyon planladığınız
  • Seçeceğiniz teknenin kalite seviyesi

Teknede Romantik Akşam Yemeği Organizasyonunuzda Seçebileceğiniz Ekstra Hizmetler

Masa Süsleme

Romantik akşam yemeğinin tabi ki olmazsa olmazı masa süsleme dekorasyonudur. Lüks bir teknede her tarafınızda İstanbul manzarası yanınızda sevgiliniz ve tamamen sizin için süslenmiş bir masa. Bu rüya gibi gecenin sonunda özel hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Çekeceğiniz fotoğraflarla bu anınızı yıllarca ölümsüzleştireceksiniz. İleride çocuklarınıza gösterdiğinizde bu günleri tatlı bir tebessümle anacaksınız. En azından senede bir gün olsun teknede romantik akşam yemeğini ilişkinize çok görmeyin.

Yiyecek ve İçecek Seçenekleri

Yemek kalitesi günümün güzel geçmesi için çok önemli diyenlerden misiniz? İstanbul’da teknede romantik akşam yemeği organizasyonu planlayanlar yiyecek/içecek menüleri açısından şanslı. Gerek teknelerdeki yemek kaliteleri açısından gerekse menü çeşitliliği açısından İstanbul yat ve tekne firmaları başarısıyla öne çıkıyor. Sizde teknede romantik akşam yemeği organizasyonunuz için Teknevia üzerinden “Yiyecek içecek seçmek istiyorum” a tıklayarak kendi menünüzü oluşturabilirsiniz. İçecek konusunda ise hem alkollü içecekler tercih edebilir, kendiniz dışarıdan alkolünüzü getirebilir ya da alkolsüz içecekleri tercih edebilirsiniz.

Kemancı

Teknede romantik akşam yemeği organizasyonunuz için kemancı seçeneğini ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, yanlış duymadınız eşinizle, sevgilinizle yapacağınız romantik akşam yemeğinizde kemancı tercihi yapabilirsiniz. Bu hizmeti tercih ettiğinizde alanında uzman bir sanatçı sadece sizin için etkinliğinize gelecek ve romantik parçalar çalacak. Üstelik kendinizde istek parçalar yapabilir yemeğinizi keman resitali eşliğinde yiyebilirsiniz.

Teknede Romantik Akşam Yemeği Organizasyonunuzu Neden Teknevia Üzerinden Yapmalısınız?

Teknevia yat ve tekne kiralama pazaryeridir. Teknevia üzerinden romantik akşam yemeği organizasyonunuzu online bir şekilde kolayca planlayabilirsiniz. Aracılara yüksek komisyonlar ödemeden Teknevia sayesinde doğrudan tekne sahiplerinden kirala. Ne yapacağım diye düşünüyorsan siteye girerek etkinlik danışmanlarımızdan ücretsiz etkinlik danışmanlığı alabilirsin. Başka hiçbir sitede olmayan bir şekilde teknede romantik akşam yemeği organizasyonunun tüm içeriğini istediğin şekilde belirle ve talep oluştur. Tamamen sana özel tasarlanmış kullanıcı panelindeki “açık taleplerim” kısmından gelen teklifleri değerlendir. Teknelerin görsellerini incele ve karşılaştır, firmayla ilgili önceki kullanıcı yorumlarını değerlendir. Karar verdiğin tekneyi online ön ödemeni yaparak rezerve et. Artık unutulmaz bir teknede akşam yemeği organizasyonuna hazırsın! Geri kalan tutarı ise tekneye gittiğinde öde. Etkinliğin sonrasında ise aldığın hizmeti yine Teknevia üzerinden değerlendirebilirsin. Unutmayın Teknevia resmi belgelere sahip alanında profesyonel ve tekneleri sigortalı firmalarla çalışmaktadır. Teknevia ihale usulü çalıştığı için yatta romantik akşam yemeği organizasyonunuzu Teknevia ile en uygun fiyata organize edebilirsiniz.