Teknevia ne gibi avantajlar sağlar?

Teknevia sayesinde Türkiye'nin dört bir yanından doğrudan tekne sahiplerinden, tüm fiyatları, ekstraları ve önceki kullanıcı yorumlarını okuyarak kiralama yapabilirsiniz.

Çevrimiçi tekne kiralamanın kolaylığı

Teknevia'da en temel hedefimiz çevrimiçi tekne kiralama deneyimini tüm sektör paydaşlarına ve kullanıcılarımıza yaşatmaktır. Bu sayede sizleri saatlerce sürebilecek uğraşlardan ve araştırma süreçlerinden kurtararak, en rafine bilgiyi ne ve şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz. Çevrimiçi tekne kiralama sayesinde mutabakatsızlık sorununu ortadan kaldırıyoruz!

Anında rezervasyon yapabileceğiniz tek yat kiralama platformu

Şimdiye kadar insanlık anında otel kiraladı, anında ev kiraladı, anında araç kiraladı ama anında yat kiralayamadı. Teknevia ile artık anında tekne ve yat kiralayabilirsiniz. Peki nasıl? Yenilikçi ve tamamiyle yat turizmi sektörüne özelleşmiş teknolojik altyapımızla sektördeki müsaitlik sorununu çözüyoruz.

Teknevia'da ödeme ve rezervasyon kolaylığı

Teknevia'da çevrimiçi hızlı ve güvenli ödeme imkanı sağlayarak tekne kiralama sürecini çok daha keyifli hale getiriyoruz. Hem de toplam tutarın hepsini ödemeden yalnızca ön ödeme yaparak rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Sizde tek tıkla çevrimiçi ön ödemenizi yapın ve teknenizin sizin için hazırlandığından emin olarak arkanıza yaslanın.

İster tekne bazında ister organizasyon bazında kiralayın!

Teknevia ile teknede veya yatta bir organizasyon yapmayı mı düşünüyorsunuz? Yapmak istediğiniz organizasyon türünü destekleyen tekneleri organizasyonunuz bazında kiralayabilirsiniz. İnternetten organizasyonumu planlamakta zorlanmaz mıyım diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz. Tamamen deniz turizmine özelleşmiş teknolojik altyapımız ile dilediğiniz lokasyonda tekne organizasyonu yapmanızı sağlıyoruz. Bizce kötü organizasyon mutabakat sorunu olandır. Tekne organizasyonunuzda olacak isteklerinizi tüm detaylarıyla belirleyebilirsiniz. Ve tüm taraflara teknolojimiz tüm detayları açık bir şekilde belirtir. Bu noktada Herhangi bir problemle karşılaşsanız bile paranızı geri alabileceğinizi bilirsiniz. Tekne bazında tekne kiralamada ise istediğiniz tekneyi hakkındaki tüm detaylı bilgileri inceleyerek 7/24 kiralayabilirsiniz.