Teknevia
Daha iyi bir deneyim için mobil uygulamamızı indirin

Rezervasyon süreci nasıl işlemektedir?

Rezervasyon sürecinde;

Eğer tekne anında rezerve edilebilir bir tekne ise tekne detay sayfasında kiralamanızın detaylarını seçerek "Rezerve Et" e tıklayarak direkt ön ödeme ile rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer tekne fiyatları ve müsaitliğini görebiliyorsanız ancak rezervasyon talebi göndermeniz gerekiyor ise tekne detay sayfasında kiralamanızın detaylarını seçerek "Rezervasyon Talebi Gönder" e tıklayarak rezervasyon talebi gönderebilirsiniz. Ardından "Tekliflerim" kısmından talebinize gelen dönüşün durumunu görebilir ön ödeme ile rezervasyon yapabilirsiniz.

Eğer tekne fiyatları var ancak müsaitliği sorgulamanız gerekiyor ise tekne detay sayfasında kiralamanızın detaylarını seçerek "Müsaitlik Sorgula" ya tıklayarak müsaitlik sorgulama talebi gönderebilirsiniz. Ardından "Tekliflerim" kısmından talebinize gelen dönüşün durumunu görebilir ön ödeme ile rezervasyon yapabilirsiniz.

Eğer tekne fiyatlarını ve müsaitliğimi göremiyorsanız ancak fiyat almanız gerekiyor ise tekne detay sayfasında kiralamanızın detaylarını seçerek "Fiyat Al" a tıklayarak fiyat talebi gönderebilirsiniz. Ardından "Tekliflerim" kısmından talebinize gelen dönüşün durumunu görebilir ön ödeme ile rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon detaylarınızı "Rezervasyonlarım" kısmından görüntüleyebilirsiniz.

Turunuzun başlamasına 3 günden fazla bir süre varsa rezervasyonu yaptığınız andan 72 saatin sonunda tekne sahibinin iletişim bilgileri size e-posta ile iletilecektir. Turunuza 3 günden az bir süre varsa tekne sahibinin iletişim bilgileri doğrudan size iletilecektir.